Loading Posts...

Навіщо нам пити воду?

Наш організм більше, ніж наполовину, складається з води. Людині необхідно постійно підтримувати цей баланс. Про те, що потрібно щодня випивати достатню кількість води твердять всі – і лікарі і дієтологи. Втрата організмом навіть 10% води негативно позначається на нашому здоров’ї: порушуються як обмінні процеси, так і діяльність центральної нервової системи.

Сьогодні ми поговоримо з вами про те, як вода впливає, з точки зору косметології, на наш колір обличчя і шкіру, і розберемося з питанням, навіщо і скільки потрібно випивати води в день.

Будучи універсальним розчинником, вода відповідає за цілий ряд фізіологічних процесів, що протікають в організмі і забезпечують його нормальну життєдіяльність. Найбільше значення відводиться транспортуванню поживних елементів, що надходять з їжею, до всіх органів і систем. При зневодненні в першу чергу страждає шкіра, так як недоотримує необхідну їй вологу і корисні речовини. В організмі малюка вміст води досягає 80%, що і допомагає шкірі дитини залишатися гладкою і бархатистою. З віком процентний вміст рідини в тілі людини знижується з природних причин. В середньому цей показник для дорослої жінки становить 65%, але внаслідок неправильного питного режиму або впливу негативних зовнішніх факторів вона може стати ще нижче, що призводить до надмірної сухості шкірнного покриву, зниження їх тонусу, появи зморшок і інших змін. З-за несвоєчасного усунення продуктів розпаду їжі, які не можуть повністю засвоїтися організмом, відходи накопичуються і викликають загальну інтоксикацію. Звідси тьмяний колір обличчя, регулярні висипання на обличчі і тілі, погіршення загального самопочуття, втома, дратівливість.

Так скільки ж води необхідно випивати в день? Деякі джерела рекомендують 1,5 л, інші – 2 л. При розрахунку, насамперед треба враховувати масу тіла людини. Самий правильний розрахунок – це 30 мл на 1 кг маси тіла.
Хочете бути здоровим і добре виглядати? Для цього недостатньо просто регулярно відвідувати косметолога. Пам’ятайте про необхідність насичувати свій організм водою в потрібному обсязі кожен день! Будьте здорові і красиві!

anna777

Автор не додав іинформацію про себе

Отправить ответ

Войти с помощью: 
avatar
  Subscribe  
Notify of