Loading Posts...

6 принципів окінавської дієти, які варто взяти на замітку кожному

Щоб прожити до ста років

Більшість дієт допомагають швидко скинути зайві кілограми, але далеко не всі продовжують нам життя і уповільнюють процеси старіння. Окінавская дієта спрямована якраз на це. На японському острові живуть до 90 років, при цьому вкрай рідко страждають від серцево-судинних захворювань, ожиріння і деяких видів раку. Місцеві жителі рухливі, усміхнені і випромінюють щастя. Вчені всього світу, вивчаючи цей феномен, прийшли до висновку, що такий ефект – результат здорового способу життя, позитивного мислення та харчування. Що ж входить в цей унікальний раціон?

Низькокалорійні продукти

“Їжте, поки не заповніть свій шлунок на 8/10, а потім зупиніться”, – стверджують жителі Окінави. Головне правило їх харчування « “хара-хаті-бу”. Воно наказує завжди залишатися трішки голодним і не перетворювати їжу в культ. У раціоні остров’ян немає рафінованих продуктів, солі, цукру, продуктів, що містять трансжири і жирних молочних продуктів.

Здорові вуглеводи

В основі харчування довгожителів-батат (солодка картопля) і гречана локшина соба. Саме вони дають організму необхідну енергію.

Антиоксиданти

Вони борються з вільними радикалами і уповільнюють руйнування структури клітин (відповідно – процес старіння). Їх багато в овочах, фруктах і зелені. Переконайтеся, що у вашому меню є петрушка, базилік, шпинат, гвоздика і кориця.

6 принципів окінавської дієти, які варто взяти на замітку кожному

Ферментовані продукти

Вони допомагають організму засвоювати їжу і доставляють клітинам більше корисних речовин. Шукайте їх в соєвому соусі, місо, темпі і тофу.

Морепродукти

Жителі Окінави тричі на тиждень їдять рибу, кальмари, восьминоги і мідії. В їх раціоні також завжди є морські водорості. Вони низькокалорійні, зате містять багато заліза, йоду і кальцію. З м’яса остров’яни їдять тільки свинину. Наваристий суп зі свинячих ніжок-одне з улюблених страв.

6 принципів окінавської дієти, які варто взяти на замітку кожному

Культура харчування

До харчування окінавці ставляться з великою повагою. Кожен окремий прийом їжі – справжня трапеза. Тут приділяють час красивій сервіровці і чекають, поки за столом зберуться всі члени сім’ї. Поспішати під час їжі теж не прийнято. Їжею потрібно насолоджуватися не поспішаючи і з задоволенням. Дієта Окінави припускає, що ви будете їсти паличками і невеликими порціями три рази в день (без перекусів).

anna777

Автор не додав іинформацію про себе

Отправить ответ

Войти с помощью: 
avatar
  Subscribe  
Notify of