Loading Posts...

Як правильно спати, щоб не було зморшок

На обличчі і шиї

Грамотний догляд і своєчасно очищення шкіри – це ще не все. Багато дівчат задаються питанням, як зберегти молодість шкіри уві сні. Безперечно, нічні маски для шкіри прекрасно відновлюють, але важливо також ще й те, як ми спимо.

Єдино вірна відповідь на питання «Як правильно спати, щоб не було зморшок» – це спати на спині. Таким чином шкіра обличчя не буде стосуватися подушки, і здавлювання, заломи на ній будуть повністю виключені.

View this post on Instagram

morning light.

A post shared by Josephine Skriver (@josephineskriver) on

 

 

Крім того, дерматологи додають, що ідеальний варіант-це змінити наволочку на подушці з бавовняною або лляною на шовкову. Ця тканина забезпечує ковзання шкіри уві сні і не створює зморшок і заломів на шкірі навіть в тому випадку, якщо ви перевернетеся на бік або живіт. Крім того, спати на шовковій подушці дуже корисно для волосся – вони стають більш блискучими і слухняними.

Як правильно спати, щоб не було зморшокЯкщо ж ви з тих, хто все життя спить на боці або животі, обзаведіться низькою або ортопедичною подушкою – таким чином вам буде легше звикнути до нової позі. Плюс це відмінна профілактика некрасивих горизонтальних зморшок на шиї.

anna777

Автор не додав іинформацію про себе

Отправить ответ

Войти с помощью: 
avatar
  Subscribe  
Notify of