Loading Posts...

У серіалу «Гра в кальмара» буде другий сезон

Як і треба було сподіватися: один з найпопулярніших серіалів Netflix, південнокорейський трилер «Гра в кальмара», матиме продовження. Про це в інтерв’ю виданню Associated Press сказав його режисер Хван Дон Хек, тим часом Netflix зазначили, що другий сезон поки на стадії перемовин.

«Відчуваю, що ви просто не залишаєте нам вибору, — сказав Хван Дон Хек. — Було так багато запитань і радості з приводу можливого другого сезону, тому ми дедалі частіше обговорюємо це. Нині я опікуюся плануванням. Але гадаю, що занадто рано говорити, коли і як це станеться. Проте обіцяю, що ваш улюблений персонаж Сон Кі Хун повернеться і зробить щось для світу».

Нагадаємо, «Гра в кальмара» — південнокорейський серіал про гурт людей, які через фінансову скруту зважилися на участь у таємному турнірі на виживання з неабияким призовим фондом. У процесі герої розуміють, що виживуть у цій страшній грі не всі, а тільки найсильніші. Серіал присвячений проблемі класової нерівності в Південній Кореї, а його задум ґрунтується багато в чому на особистій фінансовій кризі, яку пережив режисер і його сім’я у 2010-х.

Прем’єра серіалу відбулася на платформі у вересні, а вже в жовтні Netflix повідомили, що «Гра в кальмара» побила всі рекорди й стала найпопулярнішим проєктом стримінгу, який вже переглянули понад 120 мільйонів осіб. Попереднім рекордсменом був серіал «Бріджертони», який переглянули 82 мільйони підписників упродовж місяця після прем’єри.

Источник

anna777

Автор не додав іинформацію про себе

Отправить ответ

Войти с помощью: 
avatar
  Subscribe  
Notify of