Як і треба було сподіватися: один з найпопулярніших серіалів Netflix, південнокорейський трилер «Гра в кальмара», матиме продовження. Про це в інтерв’ю виданню Associated Press сказав його режисер Хван Дон Хек, тим часом Netflix зазначили, що другий сезон поки на стадії перемовин.

«Відчуваю, що ви просто не залишаєте нам вибору, — сказав Хван Дон Хек. — Було так багато запитань і радості з приводу можливого другого сезону, тому ми дедалі частіше обговорюємо це. Нині я опікуюся плануванням. Але гадаю, що занадто рано говорити, коли і як це станеться. Проте обіцяю, що ваш улюблений персонаж Сон Кі Хун повернеться і зробить щось для світу».

Нагадаємо, «Гра в кальмара» — південнокорейський серіал про гурт людей, які через фінансову скруту зважилися на участь у таємному турнірі на виживання з неабияким призовим фондом. У процесі герої розуміють, що виживуть у цій страшній грі не всі, а тільки найсильніші. Серіал присвячений проблемі класової нерівності в Південній Кореї, а його задум ґрунтується багато в чому на особистій фінансовій кризі, яку пережив режисер і його сім’я у 2010-х.

Прем’єра серіалу відбулася на платформі у вересні, а вже в жовтні Netflix повідомили, що «Гра в кальмара» побила всі рекорди й стала найпопулярнішим проєктом стримінгу, який вже переглянули понад 120 мільйонів осіб. Попереднім рекордсменом був серіал «Бріджертони», який переглянули 82 мільйони підписників упродовж місяця після прем’єри.

Источник

Отправить ответ

Войти с помощью: 
avatar
  Subscribe  
Notify of