Loading Posts...

Українці мріяли про це практично з моменту незалежності. Тепер безвізова Європа виявилася доступною для всіх, у кого є біометричний паспорт.

6 квітня в Європарламенті заявили: “За новим законодавством, українці, які є власникам біометричних паспортів, зможуть в’їхати в ЄС без віз на 90 днів у період кожних 180 днів з метою туризму, відвідування родичів або друзів, з метою бізнесу, але не для роботи. Скасування віз буде стосуватися всіх країн ЄС (за винятком Ірландії та Великобританії), а також Ісландії, Ліхтенштейну, Норвегії та Швейцарії“. А вже з 11 червня це стане реальністю.

Якщо це твій перший візит за кордон, то варто починати з малого – відвідати ті країни, які знаходяться в безпосередній близькості до України. В ці країни можна знайти недорогі авіаквитки (краще вже купувати наперед), поїхати комфортабельним автобусом, а також забронювати пристойні хостели за невисокою ціною.

Польща

Польща

У цій країні українець буде відчувати себе, як вдома. А місто Краків і зовсім дуже схожий на наш Львів. Але це не означає, що там нема на що дивитися. Красиві місто з давньою історією і безліччю пам’яток і “смакоти“. Також двох днів вистачить на відвідування Варшави. Як же не подивитися столицю?

Любителям історії точно варто з’їздити в Освенцим. Так, це екскурсія не для слабких духом, адже в часи Другої світової війни у цьому концентраційному таборі загинуло близько 1 мільйона чоловік. Але це частина історії…

Також недалеко від Кракова є соляна шахта Величка. Туристичні маршрути включають близько двадцяти різних камер і каплиць, розташованих в шахті.

Чехія

Чехія

У цю країну дорога всіх любителям пива. Прага підкорить туриста з першого візиту. А кількість пам’яток просто зашкалює. Крім того, в Чехії є безліч невеликих міст з цікавою історією і неймовірно красивою архітектурою. До них відносяться – Ческі-Крумлов, Чеська Штенберг, Карлові Вари і багато інших.

Угорщина

Угорщина

Столиця Угорщини Будапешт вже давно визнана туристами “дешевої версією Парижа“. Справа в тому, що ціни тут на порядок нижче, ніж у Парижі, а по своїй красі місто нічим не поступається.

Литва

Литва

Столиця Литви Вільнюс за останні пару років стала улюбленим місцем українських туристів, всьому виною дешеві рейси. На відвідування міста не варто виділяти багато часу, але побродити по красивими вуличками точно варто.

З невеликих містечок, які також можна відвідати в Литві – Клайпеда, Каунас і Палуше.

Словаччина

Словаччина

Це невелика європейська країна, куди часто вирушають на лижні курорти в Татри. Але і влітку там є, що подивитися. Там є прекрасні замки Девін і Спішський Град, так і в самій столиці країни Братиславі вистачає пам’яток.

Якщо їдете за кордон з метою туризму, не варто забувати, що на погранконтроле у вас запитають:

  • бронювання проживання або запрошення (не офіційне “візове“, а довільне!), якщо ви збираєтеся зупинитися в друзів;
  • зворотний квиток (якщо ви подорожуєте на автомобілі, це не є вимогою);
  • маршрут або план вашої поїздки.

anna777

Автор не додав іинформацію про себе

Отправить ответ

Войти с помощью: 
avatar
  Subscribe  
Notify of