Loading Posts...

ЯК ПРАВИЛЬНО СПАТИ: КРАЩІ ПОЗИ

A man sleeping

Ми спимо близько 25 років свого життя. І від якості сну залежить наш стан на весь наступний день. А ви ніколи не замислювалися, в якій позі правильно спати? І про що може говорити положення тіла?

Наприклад, поза «зірки» (руки і ноги широко розкинуті) говорить про те, що ви прагнете зайняти якомога більше місця. Таку ж поведінку можна спостерігати і в житті. Людина приваблює до себе увагу, часто може здаватися, що він – володар завищеної самооцінки і впевненої поведінки. Однак, як стверджують психологи, тут можуть ховатися комплекси.

Якщо ноги і руки чітко по швах – поза «солдата» – це ознака стриманості і замкнутості. «Чаплі» (на спині, одна нога підігнута до другої зовсім як у цієї птиці) знаходяться у владі свого настрою і часто непередбачувані. А «хрести» (одна рука вгорі – інша внизу, теж з ногами) – точно не ті люди, яких варто просити про щось важливе і відповідальне.
Але все це – питання психології. Таким характеристикам можна вірити або скептично посміхатися. Однак не поспішайте посміхатися, тому що як ви спите – це все-таки важливо. І справа не в психології, а у вашому фізичному здоров’я, гарне самопочуття вранці. Розберемося, в яких позах спати можна, а в яких небажано.

На животі

Мінуси
Сон на животі – найбільш популярний і зручний, але самий шкідливий для здоров’я. Так, найпростіше заснути, затишно розташувавшись собою в подушку, а якщо ще підігнути ногу і руку під подушку…. То згодом можна отримати болі в спині і шиї. За рахунок того, що голова повернута в бік, шия постійно знаходиться в напрузі, а з-за зігнутої ноги викривляється хребет.
Плюси
Якщо ти страждаєш хворобами травної системи або від твого розкотистого хропіння трясуться стіни, то сон на животі – це вихід.

На спині

Мінуси
Ти той самий страждалець, що бореться з хропінням? Або у тебе є проблеми з диханням? Тоді цей варіант точно протипоказаний.
Плюси
Ідеальне положення для хребта. Проте не забувай про низьку подушку (щоб шия не напружувалася) і матрац, який повинен бути не занадто м’який.

На боці

Плюси
Мінусів немає, таке положення тіла вважається ідеальним. Цю позу називають «ембріоном» або «зародком». Людина лежить на боці, голова – на подушці, плече – на матраці, ноги зігнуті. Руки краще всього розташувати уздовж тіла або обійняти іншу подушку. Можна, як у дитинстві, скласти долоні «човником» – і під щоки. А для комфорту ніг – затиснути ними знову-таки подушку. Загалом, обкладайся подушками і спи на здоров’я!

anna777

Автор не додав іинформацію про себе

Отправить ответ

Войти с помощью: 
avatar
  Subscribe  
Notify of