Loading Posts...

Як подбати про свою пральню машину

Obsolete electric heater of washing machine

Пральну машину-автомат можна нескінченно дякувати за порятунок від самої важкої та сумної домашньої праці. Але щоб ця не найдешевша помічниця вірою і правдою прослужила вам довго, їй самій потрібна турбота.

 

Щоб накип несподівано не вивів вашу машинку з ладу, їй потрібна періодична чистка. Особливо це актуально для регіонів з жорсткою водою, з якої не завжди справляються навіть спеціальні фільтри.

 

Найпростіший варіант – регулярно купувати розрекламовані добавки проти накипу, які регулярно з’являються на телеекранах. Але коштують вони досить недешево, до того ж можуть не кінця виполіскуватися з вашої білизни. Тільки уявіть, що вся ця хімія потрапить на шкіру немовляти або людини, що страждає алергією…

 

Пропонуємо спробувати простий і головне – безпечний спосіб вирішення цієї проблеми. Купіть в будь-якому продуктовому магазину харчову лимонну кислоту: для пральної машини завантаженням до 4 кг вистачить 60 г, а для машинки на 5-6 кг візьміть 100 г лимонної кислоти.

Засипайте кислоту з пакетика у відсік для прального порошку, і запускайте цикл прання з максимальною температурою, як правило, це режим для прання бавовни. Що буде відбуватися в цей час, можна побачити на прикладі чайника: прокип’ятіть його з 1,5 ст. л. лимонної кислоти, і побачите весь процес очищення своїми очима!

Ось і все: таке екологічне очищення пральної машини від накипу достатньо проводити тричі на рік. Якщо у вас вкрай жорстка вода – може знадобитися чотири щорічних обробки.

anna777

Автор не додав іинформацію про себе

Отправить ответ

Войти с помощью: 
avatar
  Subscribe  
Notify of