Loading Posts...

Вона зав’язала мило в мішечки і підвісила їх в саду. Результат порадував її негайно!

Сучасні препарати для обробки рослин у саду та на городі не завжди так безпечні, як нам хотілося б. До того ж у потрібний момент необхідної препарату може просто не виявитися під рукою. Дозріваючий урожай хімічними засобами теж особливо не обробиш.

У такій ситуації на допомогу прийдуть домашні, перевірені часом кошти, які безпечні та ефективні завдяки своїй натуральності. В якості підручного матеріалу може виступити просте господарське або косметичне мило. Воно доступно завдяки своїй дешевизні і продається буквально в будь-якому магазині.

Мило в городі

Для того щоб захистити сад від дрібних і великих шкідників, починаючи від ссавців і закінчуючи комахами, тобі знадобляться кілька підручних засобів.

ТОБІ ЗНАДОБИТЬСЯ

  • кілька шматочків мила
  • тканину чи готові матерчаті мішечки
  • ніж
  • степлер
  • дерев’яні кілочки

ХІД РОБОТИ

Наріж мило на великі шматки і розклади їх по тканинних мішечках.

Скріпи краї мішечків степлером, щоб мило не випало. Не закривай отвори наглухо — запах мила повинен вільно поширюватися.
Вбий по периметру саду дерев’яні кілочки, а на них підвісь мішечки з милом.

Залишки мила можеш дрібно покришити і посипати ними рослини і грунт, щоб забезпечити додатковий захист від шкідників.

Запах, який мило буде виділяти, дратує шкідників в достатній мірі, щоб попередити їх появу на твоїй ділянці. Під час дощу запах тільки посилиться. Тим краще!

Пам’ятай, що мило треба регулярно міняти, щоб досягнутий ефект не слабшав. Зверни увагу на ароматичне тверде мило — саме від нього ефект виходить максимальним. Мило з нейтральним запахом не зробить бажаного впливу.

Основна перевага цього методу боротьби з шкідниками — його виняткова натуральність. Мило не залишає шкідливих речовин на овочах, фруктах і представників флори. Воно абсолютно безпечно для здоров’я тварин, яких ти будеш відлякувати, а також для навколишнього середовища.

Цей простий, але такий дієвий метод активно використовується з тих пор, як у моду знову увійшло органічне землеробство. Використовуй цей спосіб, і побачиш, яким красивим і безпечним може бути твій земельну ділянку. Обов’язково поділіться з подругами безцінною хитрістю вмілого садівника — вони будуть тобі вдячні!

anna777

Автор не додав іинформацію про себе

Отправить ответ

Войти с помощью: 
avatar
  Subscribe  
Notify of