Loading Posts...

Самі корисні кімнатні рослини, які очищають повітря в будинку

Домашні рослини – відмінний спосіб оживити інтер’єр кімнати та додати в нього дихання життя. Але це не єдина причина, через яку варто тримати рослини в будинку. Правильно вибрані кімнатні рослини зроблять повітря краще і допоможуть вашому здоров’ю.
Більшую частину свого життя люди проводять у приміщенні, будь то будинок або офіс. У цьому випадку важливо знати, як повітря в цих приміщеннях, відповідає стандартам, необхідним для підтримки нашого здоров’я. Деякі кімнатні рослини допоможуть очистити повітря і зробити його якіснішим.

Організація NASA (центр космічних досліджень), стурбована проблемою забруднення повітря, викликаного зростаючої індустріалізацією суспільства, вирішила провести дослідження і з’ясувати, які великі можливості кімнатних рослин по очищенню повітря.

ЯКІ ШКІДЛИВІ РЕЧОВИНИ МІСТЯТЬСЯ В ПОВІТРІ

Вплив цих речовин на організм людини залежить від багатьох факторів, наприклад, від тривалості контакту, кількості шкідливої речовини, його форми і т. д.

Трихлоретилен міститься у фарбах для принтера, картинах, оліфі, лаках, глянцевих покриттях, клеї. Симптоми, що виникають при короткочасному впливі: запаморочення, нудота, блювання, сонливість.

Формальдегід виявлений в паперових пакетах, паперових серветках та рушниках, вощеному папері, серветки для обличчя, синтетичних скатертинах, дсп, панелях з фанери та інших синтетичних матеріалах для обробки кімнат.Симптоми при короткочасному впливі: подразнення носа, рота і гортані, а у важких випадках ‒ набряк гортані та легень.

Бензин виділяють пластик, резина, синтетичне волокно, гумові мастила, барвники, миючі засоби, медикаменти, пестициди. Також може міститися в лаках, клеї, фарбі та поліровці для меблів, тютюновому димі, автомобільних вихлопах. Симптоми при короткочасній дії: роздратування очей, сонливість, запаморочення, підвищення серцебиття, плутанина в голові і навіть втрата свідомості.

Ксилол знайдений в друкованій продукції, гумових, шкіряних і пофарбованих виробах, тютюновому диму і вихлопах автомобілів. Симптоми при короткочасному впливі: подразнення рота, носоглотки, гортані, головний біль, запаморочення.

Аміак виявлений в рідинах для миття вікон, лаку для підлоги, ароматичної солі і добривах. Симптоми при короткочасній дії: роздратування очей, кашель, біль у горлі.

СПИСОК ДОМАШНІХ РОСЛИН, ЯКІ ДОБРЕ ОЧИЩУЮТЬ ПОВІТРЯ

Дослідники NASA перевірили, наскільки добре кімнатні рослини здатні вбирати хімічні речовини, такі як формальдегід (виявлений у ДСП та багатьох інших синтетичних елементів будинку) і бензол (що міститься в сигаретному димі, а також в деяких фарбах і клеї). Список рослин, представлений нижче, допоможе вам зробити повітря в будинку безпечніше і відчути себе краще.

До речі, деякі з цих корисних рослин, такі, як китайські вічнозелені, дуже невибагливі у догляді.кімнатні рослини

1.Карликова фінікова пальма (phoenix roebelinii)

2.Бостонський папороть (nephrolepis exaltata)

3.Королівський папороть (nephrolepis obliterata)

4.Хлорофітум (chrolophytum comosum)

5.Аглаонема або китайське вічнозелене деревце (aglaonema modestum)

6.Бамбукова пальма (camaeldoria seifrizii)

 

7.Фікус Бенджаміна (ficus benjamina)

 

8.Диявольський плющ (epipremnum aureum)

9.Антуріум (anthurium andraeanum)

 

10.Лириопе загострена (liriope spicata)

 

11.Широколиста пальма (rhapis excels)

12.Гербера (gerbera jamesonii)

13.Драцена запашна (dracaena fragrans massangeana)

14.Англійський плющ (hedera helix)

15.Сансевієрія (sansevieria trifasciata Laurentii)

16.Краснолістна драцена (dracaena marginata)

17.Спатіфіллум (spathiphyllum Mauna loa)

18.Хризантема декоративна (chrysanthemum morifolium)

anna777

Автор не додав іинформацію про себе

Отправить ответ

Войти с помощью: 
avatar
  Subscribe  
Notify of