Loading Posts...

Сало корисніше оливкової олії! Ось що сказали з цього приводу вчені…

Я завжди вважала, що оливкова олія — один з найбільш корисних продуктів. І незважаючи на те, що воно досить дороге, використовувала його для заправки салатів, так і для приготування гарячої їжі. Але, виявилося, що такий продукт тваринного походження, як сало, з легкістю втре ніс оливковій олії.

Шкода соняшникової олії

Те, що сало може бути корисніше оливкової олії, встановили британські вчені з Університету Де Монфор. Вони провели ряд досліджень, що стосуються впливу рослинної олії на організм людини.

Дослідники заявили, що, хоча користь такого продукту добре відома, готувати на таких оліях, як оливкова, кукурудзяна та соняшникова, шкідливо для здоров’я. І ось чому…

Редакція «Так Просто!» підготувала для тебе корисну інформацію, яка стане в нагоді тобі, якщо ти дотримуєшся принципів здорового способу життя. Тільки не впади зі стільця!

Вчені прийшли до висновку, що рослинна олія є надзвичайно корисним лише в сирому вигляді. При смаженні такий продукт виділяє альдегіди — речовини, які згубно впливають на наш організм.

Автори дослідження привели яскравий приклад: вони стверджують, що в рибі, приготовленої на рослинному маслі (соняшниковій, кукурудзяній, маслиновій), міститься в 200 разів більше альдегідів, ніж допускають стандарти безпеки.

Вживання в їжу токсичних альдегідів або вдихання цих отруйних сполук призводить до підвищеного ризику розвитку раку і різних серцевих захворювань.

Мабуть, найкраще, що можна зробити для свого здоров’я, — це відмовитися від соняшникової олії. Англійські дослідники говорять про те, що краще використовувати для приготування їжі свиняче сало або вершкове масло.

На користь цього висновку свідчать результати 20-річного дослідження з вивчення складу хімічних речовин, які виділяються в процесі нагрівання різних харчових жирів.

Свиняче сало містить мононенасичені жирні сполуки, які при нагріванні не виділяють токсичних речовин.

У салі міститься поліненасичена арахідонова кислота, яка володіє цілим рядом корисних властивостей: позитивно впливає на роботу мозку, нирок, серця, а також виводить з крові шкідливий холестерин.

Також  сало містить у великій кількості вітаміни А, D, Е, а також каротин. Цей підшкірний жир допомагає підтримувати імунітет і покращує загальний тонус організму, особливо в холодну пору року.

РАДА РЕДАКЦІЇ

Багато хто знає, що не можна підігрівати їжу на сковороді, на якій раніше вже смажили з використанням олії. Вчені стверджують, що в їжу, розігріту повторно на старому маслі, потрапляють шкідливі речовини, які виникають в результаті розкладання жирних кислот.
Частина з них виходить з парою, але велика частина все ж залишається в їжі. Ці альдегіди служать причиною злоякісних пухлин, а також хвороби Альцгеймера і Паркінсона.
З цієї причини англійські вчені радять використовувати для страв, які передбачають обробку при високих температурах, сало та смалець.

А як ти ставишся до приготування гарячої їжі на салі? Буду рада, якщо ти поділишся своїми думками в коментарях, а також розповісти про це друзям на своїй сторінці в соцмережах.

anna777

Автор не додав іинформацію про себе

Отправить ответ

Войти с помощью: 
avatar
  Subscribe  
Notify of