Loading Posts...

Легкий спосіб почистити праску

Легкий спосіб почистити праску
Легкий спосіб почистити праску

Така проблема знайома багатьом – з часом підошва праски покривається плямами і починає бруднити білизна при прасуванні. Як же позбутися від цієї неприємності?

1. Якщо поверхня забруднена не занадто сильно, впорається з очищенням звичайна зубна паста. Злегка змастіть нею підошву холодного праски, витримайте 10 хвилин, а потім зітріть пасту вологою ганчіркою. Після цього включіть праска в режимі «пар» і отгладьте їм непотрібний шматок тканини.

2. Впоратися зі стійкими потемнениями на робочій поверхні праски вам допоможе звичайна питна сода. Змішайте 1 ч. л. соди з такою кількістю води і нанесіть отриману пасту на підошву вашого праски. Через 1-2 хвилини зітріть її вологою ганчірочкою, а потім видаліть залишки сухою тканиною. Потім увімкніть максимальний пару, щоб завершити очистку.

3. Позбутися від сильного нагару можна за допомогою крупної солі. Її слід насипати на простеленій рушник. Потім нагріти праску до максимуму, відключивши подачу пари. Для очищення підошви водите розігрітою праскою по шару солі, злегка натискаючи на нього. Весь нагар поступово зійде з праски на рушник з сіллю.

anna777

Автор не додав іинформацію про себе

Отправить ответ

Войти с помощью: 
avatar
  Subscribe  
Notify of