Loading Posts...

Крапельний полив з пляшок – нічого складного!

Системи крапельного поливу коштують недешево. А чи знаєте ви, що її можна зробити самим з пластикових пляшок? Звичайно, якщо слідувати нашій інструкції!

КРАПЕЛЬНИЙ ПОЛИВ З ПЛЯШОК

Цей напівавтоматичний варіант поливу підійде, якщо у вас не самі крихітні грядки і є складнощі з часом. Найбільше крапельний полив стане в нагоді в теплицях, де ростуть помідори і огірки: тут важливо не перевищувати певного рівня вологості і при цьому не пересушувати рослини.

Плюси крапельного поливу з пластикових пляшок – вода потрапляє відразу до коріння рослин, не створюється надлишкової вологості в теплиці. І, звичайно, те, що його легко створити і підтримувати своїми руками з мінімальними витратами.
До речі, краплинний полив згодиться і домашнім рослинам: можна вставити в горщик і звичайну скляну пляшку з-під вина. Тоді це буде не тільки корисна річ для квітки, але й незвичайний елемент інтер’єру.

ЯК ЗРОБИТИ ПОЛИВ З ПЛАСТИКОВИХ ПЛЯШОК

Якщо при словах “крапельний полив з пляшок вам представляється дачний водопровід з обрізків пластика – забудьте, мова зовсім не про те.

Вам знадобляться дволітрові (1,5 – літрові, якщо немає варіантів) пластикові пляшки по кількості кущів.

Зніміть з них кришки, відріжте денця і вкопайте дном вгору в 10 см від кожного кущика під невеликим кутом, щоб із землі стирчала приблизно половина пляшки. Якщо рослині потрібно трохи вологи, можна зробити отвори в кришці, щоб вода текла повільніше.
Наповніть ємності водою. Вона сама потрапить до коріння ваших помідорів та інших рослин, не заллє їх і не пересушить.
Такий найпростіший крапельний полив знімає з вас половину турбот про врожай. Тепер не треба постійно бігати і перевіряти, чи не пересохла земля. Знай – підливай воду в пластикові пляшки, а далі вона все зробить сама. Дуже зручно!

anna777

Автор не додав іинформацію про себе

Отправить ответ

Войти с помощью: 
avatar
  Subscribe  
Notify of