Loading Posts...

Якщо не рушником, то чим: як правильно сушити обличчя після вмивання?

Можливо, від звичного методу краще відмовитися

Недавній пост на авторитетному американському б’юті-порталі Into The Gloss викликав полеміку: до обговорення того, як правильно сушити обличчя після вмивання в 2018 році. Автор блогу поставила під сумнів питання про те, чи безпечно вибирати обличчя рушником (як робимо всі ми).

Існує думка, що використання рушника сприяє поширенню запалень і акне завдяки накопиченню у вологій тканині шкідливих бактерій. Витертися рушником один раз після прання не є небезпечним, а ось з другого в ньому починають збиратися такі небажані гості, як Staphylococcus aureus та Staphylococcus epidermidis. Вони створюють ідеальне середовище для появи висипань. Також в рушниках накопичуються частинки бруду і шкірного сала, які переносяться на обличчя, закупорюючи пори. Варіант, який промоутує Into the Gloss, – залишити обличчя сохнути самостійно, не торкаючись до нього. На це піде близько 5 хвилин.

Питання настільки актуальне, що з відповідною статтею виступила британська газета The Guardian.
“Звичайно, якщо у вас є будь-яке фолікулярне запалення в будь-якій частині тіла, воно буде переноситися на рушник”, – пояснює дерматолог, опитаний британською газетою. «Але давайте не будемо забувати, що бактерії завжди присутні природним чином на нашій шкірі, і не використовувати чужі, щоб уникнути будь-яких проблем», — коментує британський фахівець.

Чекати 5 хвилин, щоб висохло особа, здається мені недозволеною розкішшю в сучасному світі, — додає медик, — Головне, крім регулярного прання, це не терти обличчя запекло рушником, а легко промакивать його». Додамо від себе, що в якості компромісу між цими двома точками зору можна почати використовувати одноразові паперові рушники або серветки замість звичайних рушників.

anna777

Автор не додав іинформацію про себе

Отправить ответ

Войти с помощью: 
avatar
  Subscribe  
Notify of