Зовсім скоро наше улюблене свято, а значить буде багато квітів! Ми знаємо кілька відмінних способів, які продовжити життя букету, щоб він радував вас як можна довше.

ОЦЕТ І ЦУКОР

Додайте у вазу з водою по чайній ложці того й іншого. Можна використовувати яблучний або простий столовий оцет. Оцет вб’є бактерії і гриби, підтримуючи їх ще кілька днів.

ВІДБІЛЮВАЧ І ЛИМОННИЙ СІК

Додаємо чайну ложку відбілювача, чайну ложку соку лимона і чайну ложку цукру. Розмішуєм у воді. Відбілювач не зашкодить кольорам, а ось грибки і бактерії, які їх руйнують, знищить.

ГАЗОВАНА ВОДА З ЛИМОНОМ АБО ЛАЙМОМ

Потрібна тільки солодка газована вода, яку потрібно буде розбавити водою в пропорції 1:3 (газована вода:вода). Така газована суміш містить кислоту і необхідну для живлення рослин глюкозу.

ГОРІЛКА І ЦУКОР

Швидше за все, ви вже зрозуміли основний принцип. Додати щось, що буде боротися з бактеріями і зупиняти процес розкладання і щось для додаткового (штучного) харчування. Горілка і цукор – ще одна версія чудодійного еліксиру, який дозволить квітам якомога довше стояти у вазі.

І ЩЕ КІЛЬКА ВАЖЛИВИХ ПОРАД:

Перш, ніж ставити квіти у вазу, зрізайте стебла гострим ножем під кутом 45 градусів. (Так ви створюєте велику площу, яка здатна вбирати вологу).
Видаляйте всю зелень, яка буде знаходитися під водою, інакше квіти швидше будуть загнивати.
Квіти з твердим стеблом, наприклад, гортензії, потрібно спочатку опустити в окріп, а потім швидко поставити у вазу з прохолодною водою. А гілочки квітучих чагарників, таких як бузок, потрібно злегка роздавити молотком.
Квіти з ніжними пагонами (гербери ) повинні бути занурені у воду не більше ніж на одну третину, а зріз стебла потрібно попередньо натерти сіллю.
Якщо принесли додому тюльпани або іриси, налийте у вазу холодну воду і додайте кілька кубиків льоду. По мірі того, як будете міняти воду, додайте в неї також і лід.

 

Не забувайте:  частіше міняти воду. В ідеалі – кожен день. І не ставте квіти під прямі сонячні промені.

Отправить ответ

Войти с помощью: 
avatar
  Subscribe  
Notify of