Loading Posts...

10 способів застосування господарського мила, про які ви не знали

Розповідаємо, у яких випадках використовувати всім знайомий засіб, який можна купити в будь-якому господарському магазині.
Господарське мило
Склад господарського мила — це жири (до 72%) і луг (рівень pH 11-12 вважається максимально припустимим для шкіри людини). Виготовляють його з тваринних і рослинних жирів, тому всі компоненти натуральні, і не викликають алергію. Луг ж є агресивною речовиною, яка знищує бактерії, так що мило – це відмінний засіб для дезінфекції та видалення бруду з будь-яких поверхонь. А оскільки стоїть господарське мило зовсім недорого, то до сих пір є одним з головних помічників в побуті.

Отже, що можна зробити з допомогою господарського мила?

ВИМИТИ ПІДЛОГИ

Натріть мило на тертці і додайте у відро з теплою водою. Воно відмінно відмиє бруд і плями.

ВИПРАТИ БІЛИЗНУ

Мило здатнє відіпрати навіть дуже брудні шкарпетки. Якщо натерти його на тертці, буде зручніше розвести його в тазику з водою і замочити речі. Мило підходить для прання дитячих речей, воно не викликає подразнень шкіри. Ним добре прати трикотажні речі. Вони не полиняють і будуть м’якими.

ВІДЧИСТИТИ САНТЕХНІКУ

Мильна стружка — універсальний чистячий засіб, і якщо змішати її з гірчичним порошком, вийде паста для плити і раковини.

ПОМИТИ ОВОЧІ

Куплені в магазині або на ринку моркву, буряк, картоплю і інші коренеплоди, а також курячі яйця можна обробити мильним розчином (робиться це для профілактики сальмонельозу.

ОБРОБИТИ РОСЛИНИ ВІД ШКІДНИКІВ

Мило допомагає впоратися з попелиць та іншими садовими шкідниками. При цьому, мильний розчин, абсолютно безпечний для рослин. Застосовувати розчин можна не тільки в саду, але і для кімнатних рослин.

ПОЗБУТИСЯ ПРИЩІВ

Раз в два тижні можна вмиватися господарським милом, яке підсушує шкіру і знищує бактерії.

ВІДМИТИ ЗУБНІ ЩІТКИ АБО ГУБКИ ДЛЯ МИТТЯ ПОСУДУ

Оскільки мило — відмінний антисептик, то, замочивши в мильному розчині губку або щітку на ніч, ви тим самим їх обеззаразите. Це важливо, якщо хтось у вашій родині хворіє.

ЗНЯТИ НАБРЯКИ І ЗАПОБІГТИ УТВОРЕННЯ СИНЦІВ

Якщо місце забиття обробити милом, то синця не буде. Для цього потрібно розвести мило у воді і протерти місце забиття розчином. Процедуру можна повторити кілька разів.

УСУНУТИ ІНФЕКЦІЮ

Якщо ви порізалися, вкололися або подряпалися — промити пошкоджену ділянку шкіри господарським милом. Тачно таким способом можна обробити чутливі ділянки шкіри після депіляції, щоб запобігти роздратування і виникнення прищиків.

Мило використовують і при укусах собаки або кішки. Щоб до ранку не потрапила інфекція, потрібно дати стекти крові, а потім прикласти марлю, змочену в розчині господарського мила і забинтувати. Укуси заживуть швидше, а ранка не запалиться.

anna777

Автор не додав іинформацію про себе

Отправить ответ

Войти с помощью: 
avatar
  Subscribe  
Notify of