Ви точно зустрічали в коробці з-під взуття ці маленькі пакетики, всередині яких лежать прозорі кульки. Це і є силікагель. Його кладуть у коробки для того, щоб він вбирав вологу. Але його можна використовувати не тільки для взуття – силікагель буде дуже корисним для вас у побуті. Як його використовувати? Читайте нижче!

1.Перший спосіб – звичайно ж, за призначенням. Взимку, навесні і восени наша взуття часто промокає. Силікагель допоможе висушити її. Просто покладіть у взуття кілька пакетиків з цими білими або прозорими кульками і ви побачите, що ваше взуття висохне набагато швидше.
2.Зберігати бритви у ванній небажано – про це точно знає ваш чоловік. А все тому, що з-за підвищеної вологості лезо може поржавіти і тоді доведеться його міняти. Але з силікагелем ви можете зберігати бритву у ванній кімнаті, не побоюючись, що вона зіпсується. Досить просто покласти на дно пластикового стаканчика чарівні кульки і поставити в нього бритву. От і все. Волога не страшна!
3.Ви можете навіть врятувати ваш телефон за допомогою силікагелю. Ми настільки нерозлучні см нашими гаджетами, що носимо їх з собою буквально всюди! Звідси і трапляється так, що вони можуть опинитися в раковині, ванної, або навіть в унітазі. Але не варто впадати у відчай. Ви можете дістати свій телефон з води, негайно його розібрати – витягнути батарею, сім-карту і покласти на 8-10 годин в силікагель або рис. Ваш телефон буде врятований! І вас не доведеться витрачати кругленьку суму на придбання нового смартфона!
4.Так само силікагель допоможе вам прибрати запах з спортивної сумки. Коли ви йдете на тренування або на стадіон, ви складаєте речі в сумку. І по поверненню додому – теж. З часом від вологого костюма або взуття в ній може з’явитися неприємний запах. Але тільки не тоді, коли у вашій сумці лежать пару пакетиків силікагелю!

Отправить ответ

Войти с помощью: 
avatar
  Subscribe  
Notify of