Loading Posts...

Як легко зняти старі шпалери зі стіни

Ремонт – досить важка річ. До нього слід ретельно готуватися. Добре, якщо шпалери зі стін у вас віддираються моментально. Але що ж робити, якщо вони готові відклеюватися тільки по маленькому шматочку? Так на кімнату піде як мінімум тиждень! Але ми знаємо вихід з цієї ситуації. Зняти старі шпалери за день вам допоможе інструкція з декількох кроків!

1.Для початку змішайте у великій ємності (відмінно підійде відро) в рівних кількостях кондиціонер для білизни і воду. Відро неодмінно має бути без будь-яких залишків якогось іншого засобу. Рівно так само, як і пульверизатор, в який потрібно буде трохи пізніше перелити цю рідину.
2.Після того, як ви зробили розчин приступайте до отдиранию верхнього шару шпалер – вінілового. Адже найчастіше спочатку йде гарний, водонепроникний шар, а вже під ним паперовий, який так важко зняти! На вініловий ж у вас піде мінімум часу. Він знімається дуже просто і не заподіює вам такого головного болю, як паперовий — досить просто підчепити його ножем або шпателем і смикнути!
3.І ось тепер настав час для застосування розчину, який ви зробили. Розпиліть його за допомогою пульверизатора на стіни і почекайте, поки вони просочаться, гарненько промокнути. Після цього ви з легкістю зможете зняти паперові шпалери. Якщо у вас вдома немає пульверизатора, ви можете використовувати, наприклад, валик. Або ж змочувати стіни мочалкою. Ми рекомендуємо відразу збирати зняті шматочки в сміттєвий пакет або непотрібний мішок, щоб пізніше вам не доводилося відклеювати їх від підлоги. З допомогою кондиціонера для одягу відклеюватися шпалери будуть ще краще, ніж якщо б ви просто змочили їх папером. Часу ви заощадите величезна кількість!
Прекрасне рішення! Так, за день ви зможете позбутися від шпалер по всій квартирі!

anna777

Автор не додав іинформацію про себе

Отправить ответ

Войти с помощью: 
avatar
  Subscribe  
Notify of