Ремонт – досить важка річ. До нього слід ретельно готуватися. Добре, якщо шпалери зі стін у вас віддираються моментально. Але що ж робити, якщо вони готові відклеюватися тільки по маленькому шматочку? Так на кімнату піде як мінімум тиждень! Але ми знаємо вихід з цієї ситуації. Зняти старі шпалери за день вам допоможе інструкція з декількох кроків!

1.Для початку змішайте у великій ємності (відмінно підійде відро) в рівних кількостях кондиціонер для білизни і воду. Відро неодмінно має бути без будь-яких залишків якогось іншого засобу. Рівно так само, як і пульверизатор, в який потрібно буде трохи пізніше перелити цю рідину.
2.Після того, як ви зробили розчин приступайте до отдиранию верхнього шару шпалер – вінілового. Адже найчастіше спочатку йде гарний, водонепроникний шар, а вже під ним паперовий, який так важко зняти! На вініловий ж у вас піде мінімум часу. Він знімається дуже просто і не заподіює вам такого головного болю, як паперовий — досить просто підчепити його ножем або шпателем і смикнути!
3.І ось тепер настав час для застосування розчину, який ви зробили. Розпиліть його за допомогою пульверизатора на стіни і почекайте, поки вони просочаться, гарненько промокнути. Після цього ви з легкістю зможете зняти паперові шпалери. Якщо у вас вдома немає пульверизатора, ви можете використовувати, наприклад, валик. Або ж змочувати стіни мочалкою. Ми рекомендуємо відразу збирати зняті шматочки в сміттєвий пакет або непотрібний мішок, щоб пізніше вам не доводилося відклеювати їх від підлоги. З допомогою кондиціонера для одягу відклеюватися шпалери будуть ще краще, ніж якщо б ви просто змочили їх папером. Часу ви заощадите величезна кількість!
Прекрасне рішення! Так, за день ви зможете позбутися від шпалер по всій квартирі!

Отправить ответ

Войти с помощью: 
avatar
  Subscribe  
Notify of