Loading Posts...

Як продовжити життя букету

продовжити життя букету
продовжити життя букету

Щоб зрізані квіти довше радували своєю красою, застосовуйте ці маленькі хитрощі. Майте на увазі, що для кожного виду рослин вони свої.
Тюльпани
Стебла варто обрізати, тримаючи їх у цей момент під водою, а квіти відразу ж поставити в дуже холодну воду. Періодично в неї потрібно підкладати трохи льоду і підсипати кілька крупинок цукру.

Нарциси
Крім обрізки кінчика варто зробити кілька вертикальних надрізів і на самих стеблах. Воду бажано міняти двічі на добу.

Гладіолуси
Не забувайте весь час підливати їм води, яку гладіолуси витрачають дуже швидко. У неї можна також додати щіпку солі. Самий верхній бутон обережно видаліть, щоб інші розпускалися і увядали повільніше.

Троянди
Воду для них слід брати кип’ячену або добре відстояну. Додати півтаблетки аспірину на вазу. З нижньої частини стебел акуратно видаліть шипи і листя і тільки потім ставте троянди у вазу.

Гербери
Довше простоять, якщо обрізати кінці стебел в гарячій воді, а у вазу додати щіпку цукру. Головне – стежити, щоб рівень води у вазі покривав кінці стебел не більше, ніж на 7 див.

Хризантеми
Їм потрібна така підготовка: зачистити стебла від нижніх листків, потім потримати кінчики хвилин у гарячій воді і хвилину – в холодній. У вазу додати таблетку аспірину.

Жоржини і півонії

Підрізавши стебла, видаліть нижнє листя, а місця зрізів опустіть в гарячу воду. Добре додати у воду трохи кухонної солі з розрахунку 1 ч. л. на літр.

Калли

Обрізати кінці стебел під гострим кутом, а у воду додати чайну ложку кухонної солі.

Гвоздики
Обрізати стебла варто гострим лезом, на місці потовщення, у воду опустити шматочок цукру. Поставте вазу з гвоздиками подалі від сонячних променів.

anna777

Автор не додав іинформацію про себе

Отправить ответ

Войти с помощью: 
avatar
  Subscribe  
Notify of