Металопластикові вікна будуть служити довго і ефективно без всякого ремонту, якщо не нехтувати мінімальним, необтяжливим доглядом за ними. Це потрібно робити після опалювальним сезону і перед ним.

ПВХ профіль необхідно очищати від засмічень в дренажних отворах і оглядати на предмет цілісності. Якщо герметичність камер порушена, вікно втрачає теплоізолюючі властивості. Щоб такого не сталося, потрібно тримати недопалки, остигаючі праски, паяльники, важкі гострі предмети подалі від віконних рам.

Миють профіль м’якою ганчіркою з мильним розчином, але ні в якому разі не абразивами (навіть самими щадними). При сильному забрудненні користуються спеціально призначеними для ПВХ-вікон складами.

При догляді за склінням потрібно виключити спиртовмісні та інші агресивні для пластику і гумового ущільнювача кошти. Москітні сітки на морозі руйнуються, взимку їх знімають.

Потрібно стежити, щоб на фурнітурі не пошкодилося покриття проти іржі. Двічі на рік рухливі частини механізму змащують. Для цього підходять мастила без смол і кислот.

Ущільнювач – єдина деталь вікна, періодично вимагає заміни (приблизно через 7 років). На практиці він служить багато довше і залишається еластичним, якщо його очищати (так само як і профіль) і змащувати силіконовим засобом.

Гарантійне обслуговування від виробника

Пластикові вікна обійдуться дійсно недорого, якщо купити їх безпосередньо у виробника – https://geokomrest.ua – тільки так можна розраховувати на:

• дотримання технології виготовлення;

• висококласну установку;

• надійне і своєчасне гарантійне обслуговування.

«Геоком Рест» – велика фабрика в Києві. Ціна на її продукцію-ПВХ і алюмінієві вікна, енергозберігаючі склопакети та ін.-завжди виправдана і залежить від вибору комплектації. Гарантія – 7 років якісного сервісу і десятки років служби вікон без всяких турбот. Якщо при догляді за пластиковими вікнами виявлені неполадки – фурнітура потребує регулювання, виникли сумніви в герметичності конструкції, руйнується ущільнювач – не варто відкладати. Перший крок-консультація фахівця компанії, після цього-вирішення проблеми.

Отправить ответ

Войти с помощью: 
avatar
  Subscribe  
Notify of