Loading Posts...

Вправи зі скакалкою

Вправи зі скакалкою
Вправи зі скакалкою

Дитяча забава – стрибки на скакалці, добре знайома кожному з нас. Виявляється, це не тільки приємні спогади, але й корисний тренажер.
Корисні властивості вправ зі скакалкою

1. Стрибки зі скакалкою відмінно спалюють калорії: «розігнавшись» до 120-140 стрибків у хвилину, за годину заняття можна витратити близько 720 ккал.

2. «Стрибучі» вправи розвивають витривалість, вестибулярний апарат і координацію рухів. Покращується швидкість реакцій, і працюють практично всі групи м’язів, активно розвивається механіка рук.

3. Відмінно тренується серцево-судинна і дихальна системи, адже швидкі і часті стрибки дають відчутну навантаження на серце і органи дихання.

4. Стрибки рятують від стресу і погано настрою своєю ритмічністю – не дарма ж скакалка є однією з найулюбленіших дитячих іграшок.

5. Ритмічність і «прыгучее» напруга не дадуть вам розслабитися і полінуватися під час заняття. Зменшивши швидкість обертів скакалки, ви просто заплутаєтеся в ній.

Вибір скакалки

Корисні властивості вправ зі скакалкою очевидні, тепер необхідно вибрати правильну і зручну скакалку для вас. При виборі скакалки зверніть увагу на її довжину: складіть її вдвічі та наступіть на середину, простягнувши рукоятки до пахв. Якщо рукоятки дотягуються якраз до того місця – скакалка вам підходить. Матеріал, з якого «мотузочка» зроблена, можна вибрати за смаком»: скакалка з легкого пластику легше і зручніше, зате лляна або шкіряна будуть не так боляче бити по тілу, якщо ви ненароком заплутаєтеся або «втратите управління». Рукоятки повинні бути зручними і з виїмками для пальців, щоб скакалка не вислизала з рук.

Вибір скакалки

Тренування

«Озброївшись» цим чудовим тренажером, приступайте до тренування.

Для розминки пострибайте просто вгору, зі зведеними разом ногами, чергуючи обертання скакалки вперед і назад.

Далі, пострибайте на одній нозі. Виконуйте по 10 стрибків на кожній нозі. Намагайтеся поступово притискати підняту ногу все ближче коліном до грудей.

Тренування

Знову ноги разом. Уявіть, що на підлозі між вашими ногами прокреслена рівна лінія. Стрибаючи через скакалку, опускайтеся на підлогу так, щоб ваші ноги виявлялися поперемінно, то зліва від уявної лінії, але праворуч від неї.

Подвійні стрибки зі схрещуванням: виконавши перший звичайний стрибок, швидко схрестіть руки на рівні талії, схрещуючи тим самим скакалку, і перестрибніть через утворилося кільце.

На наступному стрибку поверніть руки в звичайне положення.

На наступному стрибку поверніть руки в звичайне положення.

Тепер, проведіть умовну лінію вертикально. Стрибаючи, намагайтеся опускатися то перед лінією, то за нею. Чим далі і чим сильніше будуть ваші «викиди за межу», тим краще. Намагайтеся не збиватися з ритму і не збавляти швидкість.

Підстрибніть як можна вище і постарайтеся встигнути пропустити скакалку під ногами два — три рази.

Праву ногу поставте вперед і перестрибніть через скакалку, в стрибку міняючи ноги і приземляючись вже з лівою ногою попереду.

Підстрибнувши, поверніть нижню частину тулуба вправо, настільки зможете. Приземляйтеся рівному, в наступному стрибку вже повертаючи ноги вліво.

Схрестіть ноги між собою і выпрыгивайте з цього положення. Урізноманітнити вправу можна зміною ніг під час стрибка. Тобто, якщо вихідне положення у вас було з правою ногою на лівій, то ви повинні приземлитися з лівої ноги на праву.

Якщо розміри приміщення, де ви займаєтеся, дозволяють, зробіть невелику пробіжку зі скакалкою, пропускаючи її під ногою під час кожного «кроку».

Якщо розміри приміщення, де ви займаєтеся, дозволяють, зробіть невелику пробіжку зі скакалкою, пропускаючи її під ногою під час кожного «кроку».

 

anna777

Автор не додав іинформацію про себе

Отправить ответ

Войти с помощью: 
avatar
  Subscribe  
Notify of