Loading Posts...

Фрукти, які допоможуть підтримувати ваш хребет у здоровому стані

Стан хребта має величезне значення для здоров’я всього організму, і він же є причиною багатьох хвороб і нездужань. Ми часто навіть і не підозрюємо, що та чи інша його болячка пов’язана саме з хребтом.

Секрети додавання сил і зменшення навантаження на м’язи і хребет збереглися з давніх часів.

Для того щоб щоранку прокидатися повними сил і енергії достатньо щодня перед сном вживати суміш із трьох інгредієнтів: чорносливу, кураги та інжиру.

Тривалість курсу становить 1,5 місяця.

Оптимальне співвідношення пропорцій:

5 шт. кураги
1 великий інжир
1 шт. чорносливу (обов’язково в’яленого!)
Всі ці висушені фрукти містять речовини, що сприяють відновленню м’яких тканин міжхребцевих дисків. Регулярне вживання продуктів дозволить поліпшити пружність і стійкість хребта без необхідності проведення мануальної корекції. Головне – приймати всі ці інгредієнти потрібно в комплексі!

Інжир – профілактичний засіб від раку, нормалізує діяльність щитовидної залози. Крім того, сушений інжир сприяє виведенню паразитів з кишечника. В інжирі міститься до 70% цукру, тому діабетикам фрукт протипоказаний.

Курага або урюк, — це просто криниця корисних речовин. Сушені абрикоси надають сприятливу дію на серцевий м’яз, завдяки вмісту калію, крім того, курага відмінна профілактика онкозахворювань. Також у складі цього сухофрукта міститься безліч K, P, Fe, Ca, вітаміну B5 і каротину.

Чорнослив – ще один подарунок природи для вашого здоров’я. Мабуть, перше, на що чинить благотворний вплив сушена слива – це шлунково-кишковий тракт. Настій із чорносливу сприяє позбавленню від запорів і нормалізації роботи системи травлення. До того ж, чорнослив корисний і тим, у кого є проблеми з серцем і високим тиском, він також ефективний при ревматичних захворюваннях і атеросклерозі. Завдяки високому вмісту вітаміну K, чорнослив зміцнює стінки судин, нормалізує роботу серцевого м’яза, нервової системи. Крім того, вважається, що чорнослив корисний при хворобах нирок.

anna777

Автор не додав іинформацію про себе

Отправить ответ

Войти с помощью: 
avatar
  Subscribe  
Notify of