Стан хребта має величезне значення для здоров’я всього організму, і він же є причиною багатьох хвороб і нездужань. Ми часто навіть і не підозрюємо, що та чи інша його болячка пов’язана саме з хребтом.

Секрети додавання сил і зменшення навантаження на м’язи і хребет збереглися з давніх часів.

Для того щоб щоранку прокидатися повними сил і енергії достатньо щодня перед сном вживати суміш із трьох інгредієнтів: чорносливу, кураги та інжиру.

Тривалість курсу становить 1,5 місяця.

Оптимальне співвідношення пропорцій:

5 шт. кураги
1 великий інжир
1 шт. чорносливу (обов’язково в’яленого!)
Всі ці висушені фрукти містять речовини, що сприяють відновленню м’яких тканин міжхребцевих дисків. Регулярне вживання продуктів дозволить поліпшити пружність і стійкість хребта без необхідності проведення мануальної корекції. Головне – приймати всі ці інгредієнти потрібно в комплексі!

Інжир – профілактичний засіб від раку, нормалізує діяльність щитовидної залози. Крім того, сушений інжир сприяє виведенню паразитів з кишечника. В інжирі міститься до 70% цукру, тому діабетикам фрукт протипоказаний.

Курага або урюк, — це просто криниця корисних речовин. Сушені абрикоси надають сприятливу дію на серцевий м’яз, завдяки вмісту калію, крім того, курага відмінна профілактика онкозахворювань. Також у складі цього сухофрукта міститься безліч K, P, Fe, Ca, вітаміну B5 і каротину.

Чорнослив – ще один подарунок природи для вашого здоров’я. Мабуть, перше, на що чинить благотворний вплив сушена слива – це шлунково-кишковий тракт. Настій із чорносливу сприяє позбавленню від запорів і нормалізації роботи системи травлення. До того ж, чорнослив корисний і тим, у кого є проблеми з серцем і високим тиском, він також ефективний при ревматичних захворюваннях і атеросклерозі. Завдяки високому вмісту вітаміну K, чорнослив зміцнює стінки судин, нормалізує роботу серцевого м’яза, нервової системи. Крім того, вважається, що чорнослив корисний при хворобах нирок.

Отправить ответ

Войти с помощью: 
avatar
  Subscribe  
Notify of