Loading Posts...

Чому дитина плаче по ночах? 7 основних причин нічного плачу у грудничка

Якщо твій малюк став погано спати вночі і майже кожну ніч плаче уві сні, можливо, його щось турбує. І мамі варто бути дуже уважною, щоб знайти і «знешкодити» ту причину, що призводить до неспокою маляти.
Сонна дитина до року навряд чи зможе чітко сказати, що її турбує, тому мамі дуже складно впоратися з цим завданням. Та ігнорувати плач немовляти ні в якому разі не можна. Щоб тобі було легше з’ясувати, чому малюк плаче вночі, пропонуємо ознайомитися з основними причинами, які назвали педіатри.

Переповнений підгузник
Це одна з найбільш частих причин плачу малюка ночами, адже занадто наповнений підгузник може завдавати діткам дискомфорт. Кому приємно спати з мокрою попою? В першу чергу перевір, сухий у крихти підгузник. А надалі використовуй нічні варіанти цих гігієнічних аксесуарів, в яких поглинання набагато вище.

Переохолодження або перегрів
Терморегуляція у маленьких діток ще не досконала, тому потрібно обов’язково враховувати температурний режим у спальні, перед тим як покласти дитину в ліжко. Якщо ж в кімнаті тепло, а ти його додатково ще і укутуєш в одіялко, дитині може бути просто жарко. Точно так і з переохолодженням: кричати вночі дитина може  тому, що замерза.

Голод
На другому місці після мокрого підгузника знаходиться голод. Пам’ятай, що крихіткам з народження до 5-ти місяців необхідний регулярний прийом їжі (так і нічні годування позитивно позначаються на виробленні молока у мами). Старшим діткам достатньо і одного нічного годування.

Проблеми з животиком
Педіатри кажуть, що в список частих нічних пробуджень у малюка можна сміливо включити і неполадки в роботі ШЛУНКОВО-кишкового тракту. Не забувай, що у діток до року відбувається налагодження травних функцій і це може завдавати їм дискомфорт. Так, у малюка до 4-х місяців животик може боліти через коліки. А деяких крихт кольки можуть турбувати і до півроку.

 

Порушення режиму
Причиною неякісного нічного сну у малюка може бути і збій в режимі дня, або як ми це називаємо: «переплутав день з ніччю». Якщо малюк відмінно відсипається вдень, то, зрозуміло, що вночі він готовий розважатись та ніяк не може зрозуміти, чому йому мама і тато не приділяють достатньо уваги. З-за цього і може відбуватися нічна істерика. Також не варто забувати, що ситна вечеря перед сном (а не за 2 години до сну, як радять педіатри) діткам від півроку і старше протипоказаний, так як тривале перетравлення їжі може стати причиною поганого сну.

Захворювання малюка
Фізіологічно діткам до року дуже складно навчитися дихати через рот, коли у них носик забитий соплями. Це і може призводити до нічного неспокою дитини. Також плач у малюка може викликати підвищення температури.

Прорізування зубів
Причиною нічного занепокоєння у карапуза до року можуть також стати і поява молочних зубів. Якщо у тебе вже є зуби мудрості, то ти чудово знайома з цими неприємними відчуттями прорізування. А уяви, як почуває себе дитина, адже такий досвід у нього вперше. Особливо болісно лізуть так звані «очні» зубки – верхні і нижні трійки. Якщо малюк знаходиться у віці прорізування зубів, то можна проконсультуватися у свого педіатра про те, як полегшити страждання дітки.

anna777

Автор не додав іинформацію про себе

Отправить ответ

Войти с помощью: 
avatar
  Subscribe  
Notify of