Loading Posts...

Швидко прискорити метаболізм і стати стрункішою вже сьогодні

Быстро ускорить метаболизм и стать стройнее уже сегодня
Быстро ускорить метаболизм и стать стройнее уже сегодня

Чому одні люди можуть їсти все, що тільки побажають і при цьому залишаються стрункими і підтягнутими? А іншим досить подихати поруч з тістечком, щоб на животі з’явився зайвий кілограм? Карма або Вселенська несправедливість?

Насправді, велику роль в цій справі відіграє швидкість метаболізму. Метаболізм (або іншими словами обмін речовин) – хімічні реакції, які відбуваються в організмі для підтримки життя, процес витрачання енергії, отриманої з їжі. Швидкість обміну речовин Індивідуальна. Швидкість метаболізму залежить від статі, віку, спадковості, загального стану здоров’я, раціону харчування та інших факторів.

Як правило, якщо людина веде здоровий спосіб життя, фізично активний, добре висипається, не відчуває стрес, то скаржитися на повільний метаболізм він не повинен. Однак, це ідеальна картинка, яку рідко зустрінеш. У реальному житті більшість людей постійно піддаються впливу негативних факторів, які уповільнюють обмін речовин. Що ж робити, якщо метаболізм не відрізняється реактивної швидкістю? Прискорювати! Ми приготували для вас п’ять ефективних способів, щоб розігнати обмін речовин до крейсерської швидкості.

Вода. багато людей, самі того не помічаючи, роками відчувають зневоднення, але ж достатнє вживання води здатне збільшити швидкість метаболізму до 20%! Дослідження довели, що вода допомагає організму спалювати калорії. Особливо корисна прохолодна питна вода, тому що для її засвоєння організму спочатку потрібно попрацювати і нагріти до температури тіла. Стакан води, випитий за 5 хвилин до їжі істотно скоротить обсяг вживаної їжі і дасть насичення без тяжкості в шлунку. Норма споживання води для кожної людини своя і становить 30 мл на 1 кг ваги.

Повноцінний сніданок. Один з найважливіших факторів, що впливають на метаболізм – це харчування. Вкрай уважно варто поставитися до першого прийому їжі. Відмова від повноцінного сніданку істотно знижують швидкість метаболізму. Без їжі організм переходить в» економічний режим ” і витрачає енергію дуже повільно, щоб позбутися від голоду і слабкості. Ідеальний варіант-снідати протягом першої години після пробудження. У вашій тарілці повинні бути присутніми складні вуглеводи (крупи або зерновий хліб), прості вуглеводи (фрукти, ягоди), а також білки і жири (яйця, м’ясо, риба, горіхи або молочка).

Продукти-прискорювачі метаболізму. часом, щоб підвищити швидкість метаболізму достатньо всього лише заглянути на кухню. Ось перелік продуктів, які допоможуть прискорити процеси обміну речовин: цитрусові (лимон, лайм, апельсин, грейпфрут та ін.), зелений чай, кава, мед, імбир, кориця, червоний перець, часник, яблука і яблучний оцет, вівсяні пластівці або зерно, брокколі, жирна червона риба. Помірно включайте ці продукти в свій щоденний раціон і ефект не змусить себе чекати.

Вакуум . нескладна вправа, яке творить чудеса! Масажує і стабілізує внутрішні органи, допомагає позбутися від небезпечного вісцерального жиру, і робить живіт плоским. Жодна інша вправа не впливає на поперечний м’яз живота настільки ефективно. Практикуйте вакуум на голодний шлунок. Техніка виконання наступна: лежачи, сидячи або стоячи з опорою на руки видихаєте все повітря з легких. Потім максимально втягніть живіт, намагаючись наблизити пупок до хребта і залишайтеся в цій позиції на 15-20 секунд. Починайте з 3-5 повторень і поступово збільшуйте кількість підходів до 10-15.

Інтервальні кардіо-тренування. чарівний стусан для розгону метаболізму. Основний сенс кардіо-навантаження-підняти і утримувати пульс людини в певних значеннях. При прискореному пульсі організм споживає більше кисню, який сприяє окисленню жирових клітин організму і швидкому витрачанню калорій. Інтервальне кардіо додатково варіює навантаження від простого до складного, розвиваючи витривалість організму. В якості інтервальних навантажень добре підійде біг, ходьба по сходах, їзда на велосипеді, плавання та інші види циклічної фізичної активності з можливістю зміни швидкості.

anna777

Автор не додав іинформацію про себе

Отправить ответ

Войти с помощью: 
avatar
  Subscribe  
Notify of