Loading Posts...

Роль жінки в сім’ї і будинку

Роль жінки, дружини, матері в сім’ї

Кожна жінка, ще маленькою дівчинкою мріє про заміжжя в красивому білому платті. Для того, щоб відчути на собі всі радощі сімейного життя, стати гарною дружиною і матір’ю своїх дітей. В тому і полягає головна відмінність жінки від чоловіка. Жінка –це ніжне, вразливе створіння, яке все дуже близько до серця сприймає і приймає рішення на рівні почуттів.
Найчастіше жінки виходять заміж по великій любові. Тому що вони люблять і чекають на відповідь від свого чоловіка того ж самого. З’являються діти,і жінка з прекрасної дружини перетворюється в турботливу матір, для якої її малюк займає перше місце у її житті. Вона обдаровує його турботою, теплом і любов’ю, на якийсь час забуваючи про свого чоловіка та свою любові до нього. Дитина для жінки – це найбільша цінність у її житті. Стати хорошою матір’ю для своєї дитини – це головне завдання і мета жінки.

Жінка відображає ставлення чоловіка

Турбота і любов жінки виявляються тільки тоді, коли вона отримує теж саме від свого чоловіка. Якщо ж жінка не відчуває на собі турботу, повагу від свого чоловіка, вона сама перестає випромінювати це з себе. Що чоловік вкладе в жінку, то він у відповідь і отримає. Жінка, дружина буде тільки в тому випадку любити і поважати свого чоловіка, якщо вона буде отримувати це від нього.
Часто в житті трапляються такі випадки, коли чоловіки починають обговорювати своїх жінок з іншими чоловіками, у тому числі тоді, коли жінка, дружина перестає доглядати за собою, не носить красивого одягу, як раніше. Чоловікові цього не вистачає, але в той же час не всі чоловіки намагаються поправити цю ситуацію своїми зусиллями, вони просто перестають помічати свою жінку як жінку і звертають свою увагу на інших. У той час як жінка, дружина завжди потребує турботи і уваги свого улюбленого чоловіка. Але не всі чоловіки це помічають.

Жінка — берегиня вогнища

Головною роллю жінки в сім’ї є зберігання вогнища. Сім’я і відносини в родині дуже важливі в житті будь-якої жінки. Навіть якщо у неї на роботі все чудово і кар’єра йде вгору, але вдома не все добре, то жінка не буде щаслива, вона не буде до кінця відчувати себе жінкою, коханою і бажаною.
Жінка — це основа сім’ї. Тільки вона знає, як все залагодити і всередині неї і в зовнішніх чинниках. Мама завжди знає, як допомогти дитині впоратися з проблемами, а дружина як підтримати у важкі моменти або при прийнятті важливого рішення. Жінка — глава сім’ї, незважаючи на те, що прийнято вважати по-іншому. Але якщо чоловік в більшості вирішує фінансові питання, то всіма іншими аспектами сімейного життя займається дружина.

Щаслива жінка — щаслива сім’я

У кожної жінки, дружини в голові свої думки про те, як стати по-справжньому щасливою. Тому свої життєві пріоритети потрібно раставить в своїй голові ще спочатку сімейного життя. Для кого-то на першому місці виступає сім’я, для інших — кар’єра. Але якщо жінка щаслива, то у неї виходить абсолютно все. Жінка – це, насамеперед хороша дружина і турботлива мати, адже це її основне призначення. Жінка, як господиня завжди смачно приготує і накриває на стіл, прийме гостей в чистому і доглянутому будинку, в якому відчувається затишок і гармонія. Але це не її обов’язки, або її повинність, це її внутрішній стан. Жінка не повинна забути про свої мрії і не дати собі можливість реалізуватися не лише як мама і дружина, але і як особистість.

Жінці завжди потрібно приймати свого чоловіка таким, який він є, не намагатися його виправляти і не влаштовувати скандалів. Але вказувати йому на якісь недоліки не тільки можна, але і потрібно, головне в якому вигляді йому це надати. Так, якщо чоловік з дружиною іноді сваряться і чоловік не завжди буває правий, то дружина як розумна жінка, повинна через деякий час вказати своєму чоловікові на його помилку, відразу цього робити не варто, інакше можна  розвинути великий скандал, але вже на іншу тему.
Виходячи з усього, що входить в обов’язки дружини, жінки, матері завжди можна говорити про те, що жінка сама по собі займає головну і незамінну роль у житті чоловіка та дітей. Жінка народжує і виховує дітей, утримує в чистоті й затишку будинок, готує смачну їжу і при цьому ще може працювати або займатися власною справою. Жінка – це завжди берегиня домашнього вогнища і кожен люблячий чоловік повинен це цінувати. І дружина для чоловіка повинна бути незамінною у всьому. Тоді в родині завжди буде мир і гармонія.

anna777

Автор не додав іинформацію про себе

Отправить ответ

Войти с помощью: 
avatar
  Subscribe  
Notify of