Зона тіла, яка стоїть довгих пошуків

Суперечки про існування точки G, яку відкрив німецький гінеколог Ернст Грефенберг в середині минулого століття, не припиняються досі. Хтось вважає, що це міф, але ті жінки, які зуміли її відшукати (або це вдалося їх партнеру), стверджують: оргазм при стимуляції точки G не можна порівняти ні з одними відчуттями. Ласки цієї точки призводять до сильного збудження і потужного оргазму. Разом з тим, складність пошуків G-spot полягає в тому, що це не окрема анатомічна структура або орган тіла.

Хто шукає, той завжди знайде: де захована точка G у жінок?

«Точка G – це потужна ерогенна зона, яка за умови правильної стимуляції призводить до регулярного оргазму. Під цією назвою ховається скупчення нервових закінчень, які розташовані на передній стінці Вагіни у жінок (В 2-7 см від входу). Чи потрібно її шукати? Звичайно, так. Але при цьому не варто зациклюватися на її пошуку і знаходженні. І при цьому пам’ятати, що оргазм у жінок комплексний і впливати потрібно на більшу кількість ерогенних зон», – підтверджує Наталія Силіна, гінеколог-ендокринолог, засновниця освітнього проекту для жінок «drSilina Школа Жіночого Здоров’я».

Хто шукає, той завжди знайде: де захована точка G у жінок?

“Чи потрібно її шукати? Звичайно, так»

Крім того, Наталія розповіла про очікування жінок про популярної сьогодні процедурі аугментації: «Сьогодні дуже модною стала процедура аугментації точки G – введення філера в цю ерогенну зону для збільшення площі впливу на нервові закінчення в цій області. Перед тим, як зважитися на цю процедуру, важливо знати, що якщо жінка ніколи не відчувала оргазм за допомогою стимуляції цієї зони введення філера нічим не допоможе в його досягненні. Для початку точку G потрібно розвинути і тільки після цього тим, хто шукає новий досвід і відчуття, можна спробувати ввести філлер».

Отправить ответ

Войти с помощью: 
avatar
  Subscribe  
Notify of