Loading Posts...

Як не зруйнувати сім’ю під час кризи

Як не зруйнувати сім'ю під час кризи

Головний закон сімейного благополуччя: повне прийняття один одного такими, якими ви є. Це нереально! Це нереально?..
Сімейних відносин без криз не буває. Але ж можна і не доводити до критичної точки. Почнемо з дитячої кризи.”Хочу!”і” Дай!”Що це означає Насправді?Нова машинка, звичайно, малюкові потрібна завжди. Але увагу потрібніше. Приріст іграшок в дитячій означає недолік вас в житті дитини. Це закон, аксіома, як хочете, так і назвіть.Дитячі примхи означають, що малюкові потрібно все більше і більше доказів вашої любові. Його поведінка змінюється-починається дитяча криза трьох років, незалежно від того, якого він віку.

Малюка мучать протиріччя: йому хочеться проявити самостійність, і в той же час він наполегливо вимагає батьківської уваги. Особливо, якщо він вловлює, що між мамою і татом залишилося щось недомовлене або складності у відносинах. Адже ваш син або дочка, як губки вбирають стан батьків і транслюють його оточуючим. Постійні вимоги розваг, подарунків, смачненького говорять не про його розпещеності, а про внутрішню тривогу. Як відомо, причини страху лежать поза людиною, причини тривоги – всередині.

Зараз дитиною панує криза, не дивно, що малюк навіть сам не знає, що саме викликає його тривогу. Щось турбує його, заважає йому відпочивати, грати, гуляти. Він не може назвати причини своїх терзань. Але точно знає, що йому потрібні мама з татом. Тому будьте поруч, разом. Не лінуйтеся влаштовувати малюкові щоденні свята-міні-події. Це не повинні бути походи по магазинах іграшок, торговим і розважальним центрам.

Увагу можна приділити і вдома. Більше говорите йому як ви його любите і мирно гасіть його спалахи агресії.Корисна терапія у слов’ян є прекрасна традиція-Древо Життя. Гілки розлогого дерева прикрашаються різнокольоровими стрічками вранці 1 травня. За переказами, напередодні передувала ніч темних сил, знаменита Вальпургієва. Але добро перемогло зло, а символом цього стало Древо Життя.

Кожна стрічка на його гілці-це бажання того, хто її пов’язав.Психологи дуже люблять цю традицію і включають практику Древа Життя в заняття з дітками. Це заняття заспокоює і дає малюкам впевненість в собі. Ви можете хоч кожен день прикрашати своє домашнє дерево (воно ж – домашній квітка, виберіть пораскідістее) або дерево в саду. Це дуже радісна і важлива для дитини терапія.Немає спільних інтересіврозхожі фрази:” не зійшлися характерами “або”між нами нічого спільного”…Але як?! Адже було ж?

Не дозволяйте цьому непорозумінню зруйнувати ваші відносини.Завдяки спільним інтересам відносини між людьми розквітають. І найкраще це ілюструє пара: дитина і тато. Тому що саме Батько є ідейним натхненником, вселяє віру в себе.

На відміну від мам, батьки менш стурбовані раціоном, гігієною, акуратністю, зате годинами можуть навчати. Особливий контакт тата і малюка виходить тоді, коли ця парочка робить, те, що подобається батькові. ТАТО вміє захоплювати своїм інтересом настільки, що у багатьох дітей вони залишаються на все життя.Корисна терапіядля пари: батько-дитина рекомендуємо гру на гітарі.

Прекрасний вид спілкування. Всі діти хочуть вчитися грати, спілкуватися з татом і відчувати його плече. Це прекрасно знімає тривожність і об’єднує.

 

anna777

Автор не додав іинформацію про себе

Отправить ответ

Войти с помощью: 
avatar
  Subscribe  
Notify of