Loading Posts...

Найкращий спосіб привести кухню в порядок – позбутися зайвого та залишити тільки те, що дійсно потрібно.
Пора зробити перший крок

«В першу чергу позбавтеся від тих речей, які більше не викликають радості, адже лежачи забутими в шафах, вони краще, ніж хто-небудь інший, розуміють, що не приносять вам щастя і користі. Життя стає набагато простіше, як тільки ви розумієте, що світ не розсиплеться на частини, навіть якщо вам чогось не вистачає».

(З книги Марі Кондо «Магічна прибирання»)

Накритий стіл

Накритий стіл

Якщо не хочете, щоб кухонний стіл перетворився на склад особистих предметів, сервіруйте його. Так у ваших рідних буде менше шансів і бажання захаращувати його своїми речами.

На стільниці – нічого зайвого

Намагайтеся прибрати зі стільниці все, що не користуєтесь частіше одного разу в тиждень. Залиште найнеобхідніше – те, що потрібно кожен день: кавоварку, тостер, чайник і т. п. Іншу побутову техніку приберіть в шафи. За рідкісним винятком не є предметом прикраси інтер’єру і не варто виставляти її напоказ.

На стільниці – нічого зайвого

Додатковий ряд полиць

Додайте ряд вузьких компактних полиць під верхніми кухонними шафками – там, де розташований кухонний фартух. Вони ідеально підійдуть для спецій, цукру і солі, ножів, обробних дощок і предметів посуду, якими ви користуєтеся постійно. Таким чином ви звільняєте місце на стільниці і полегшуєте прибирання, т. к., протираючи поверхню, вам не доведеться переставляти з місця на місце безліч банок.

Додатковий ряд полиць

Оновіть арсенал

Намагайтеся використовувати менше пластикових контейнерів, віддаючи перевагу склу, кераміці, дереву і металу.

Використовуйте стіни

Такий варіант підійде для зовсім крихітній кухні, де для шафок немає місця. Перфоровані панелі або підвісні секції з гачками дозволяють розмістити посуд та кухонний інвентар, зовсім не займає корисної площі підлоги. Пам’ятайте: коли посуд завжди на виду, краще вибирати прості форми і кольори, що поєднуються між собою.

Використовуйте стіни

Магнітна дошка

Ідея, взята з інтер’єрів кафе, – використовувати магнітні дошки або грифельну фарбу – в дизайні зараз експлуатується дуже часто. Спробуйте замінити таким оформленням кухонний фартух на своїй кухні. Це зручно!

Магнітна дошка

Правильні деталі

При виборі будь-підставки або контейнера не забувайте враховувати, чи легко буде за ними доглядати, відмивати, наприклад, від плям, жиру і пилу.

Повісьте штори

Іноді нижній ряд шаф доводиться робити коротше або вже, т. к. не вистачає місця для відкривання дверцят. У цьому випадку їх можна замінити шторками, які вішаються на залізну волосінь або вузький карниз.

Повісьте штори

Користь кольору

Відомо, що колір завжди допомагає запам’ятовувати що де знаходиться. Для поділу предметів за категоріями можна використовувати кольорові контейнери.

anna777

Автор не додав іинформацію про себе

Отправить ответ

Войти с помощью: 
avatar
  Subscribe  
Notify of