Loading Posts...

10 серйозних причин, по яких вам потрібно почати кататися на велосипеді

10 серйозних причин, по яких вам потрібно почати кататися на велосипеді
10 серйозних причин, по яких вам потрібно почати кататися на велосипеді

Люди починають кататися на велосипеді з різних причин — для них це спорт, здоров’я, внесок у навколишнє середовище або економія грошей. Яка б не була причина — це одне з кращих рішень, яке ви могли б прийняти!
1. Ви задіюєте м’язи
Катання на велосипеді задіє майже всі м’язи тіла. Навіть один тиждень, коли ви неактивні, може призвести до того, що сила м’язів впаде на 50%, що сильно зашкодить вам у довгостроковому періоді. Змушуйте працювати м’язи ніг, спини, живота і плечей — сідайте на велосипед!

2. Ви допомагаєте планеті
Велосипеди займають менше місця, ніж автомобілі, і практично не забруднюють атмосферу, але ви все одно пересуваєтеся до 3 разів швидше, ніж пішки.

3. Болі в спині і хвороби хребта відступають
Зберегти гарну поставу під час катання дуже важливо: специфічні рухи ніг стимулюють м’язи нижній частині спини — зони, де у багатьох утворюються хребетні грижі. «Велосипедні» руху зміцнюють хребет і знімають стреси.

4. Ваші суглоби захищені
Одне з головних переваг катання на велосипеді — захист суглобів. Хрящі суглобів тренуються завдяки круговим рухам; таким чином ви знижуєте ризик артрозу.

5. Виробляється внутрішнє рівновагу
Катання на велосипеді ідеально для того, щоб забезпечити тіло баланс між напругою і розслабленням. Це не тільки достатня фізична активність для тих, хто не тренується регулярно, але і баланс!

6. Ви знімаєте стрес
Одноманітні циклічні рухи допомагають впоратися з тривогою, депресією і іншими психологічними проблемами. Це дозволяє стабілізувати емоційні і фізичні функції тіла. А ще катання на велосипеді — один із способів контролю гормонального дисбалансу!

7. Стан серця поліпшується
Недостатня активність погано впливає на серце. Катання на велосипеді ідеально для зміцнення серцевого м’яза і зняття з неї стресу. Регулярні катання зменшують всі фактори ризику, пов’язані з серцевими нападами та іншими серцево-судинними захворюваннями.

8. Поліпшується циркуляція крові
Недолік фізичних вправ призводить до порушень дихання та поганої циркуляції крові. Регулярне катання на велосипеді забезпечує хорошу вентиляцію легень і, відповідно, краще засвоєння кисню і кращу циркуляцію, в свою чергу, є запорукою сплеску енергії.

9. Кров’яний тиск під контролем
Їзда на велосипеді в помірних кількостях може допомогти вам знизити високий тиск. Таким чином, ви можете уникнути проблем, пов’язаних з ним.

10. Спалюється жир та знижується холестерин
Завдяки катанню на велосипеді ваше тіло починає використовувати запаси жиру і приходити до здорового балансу холестерину («хорошого» і «поганого») в організмі. Все це дозволить вам не страждати від надлишкової ваги в подальшому.

anna777

Автор не додав іинформацію про себе

Отправить ответ

Войти с помощью: 
avatar
  Subscribe  
Notify of