Люди — мабуть, самі зайняті і відчувають найбільше стресів створення на планеті. Кожен момент дня — від лайки з дітьми до оплати рахунків — здатний принести нам стрес, а протягом дня ми знаходимося в постійній гонці від одного до іншого «піт-стопа». В такій гонці ми втрачаємо сенс життя, але наші пухнасті друзі допомагають нам знайти його заново! Коли у вас вдома є кіт — це допомагає вам з оптимізмом ставитися до наступного дня: ви прокидаєтеся під ніжне муркотіння кота, выпрашивающего їжу, і засинаєте з пухнастим грудочкою в ногах. Вони вміють показати нам свою любов! А ми? Що ми робимо для того, щоб кішка знала: ми її любимо? Ось кілька порад, які допоможуть вам відповісти на це питання.
1. Проводите час зі своїм котом
Ми постійно зайняті роботою, друзями, зустрічами, обідами і всім іншим. Однак для кота ми — головне джерело радості, щастя і спілкування. Так що знайдіть час, щоб почухати йому животик, пригостити його чимось смачненьким, пограти з ним або вичесати його!

2. Купіть когтеточку

2. Купіть когтеточку
Наші котячі друзі — маленькі хижаки, і їх мисливські інстинкти проявляються навіть у домашніх умовах, особливо коли вони накидаються на незнайомі об’єкти! І іноді, на жаль, від цього страждає меблі, про яку вони точать пазурі. У дикій природі котячі часто точать пазурі об дерева, щоб вони були гострими в момент, коли пора накинутися на жертву. Наші кішки замінили дерева меблями! Щоб врятувати меблі і залишити при цьому кота щасливим — купіть когтеточку. Так він зможе в своє задоволення точити кігті всю ніч!

3. Свободу котячим!

3. Свободу котячим!
Кішкам дуже важливо простір, де вони можуть побігати і пострибати. Тому по можливості не замикайте свого котика в чотирьох стінах: виводите його погуляти поруч з будинком або, якщо у вас приватний будинок, дайте йому погуляти на ділянці. Не садіть кота під замок — дайте йому виразити себе!

4. Забезпечте коту міцне здоров’я і красиву шерсть


Коти, як і люди, можуть бути більш або менш схильні до різних хвороб. Також вони чутливі до паразитів, таким, як блохи, кліщі і глисти, що може впливати і на здоров’я людей теж. Щомісячний візит до ветеринара і регулярний прийом профілактичних засобів відмінно забезпечить благополуччя кота в цих аспектах. Так ви дізнаєтеся, що кіт не страждає ні від яких інфекцій та їх ускладнень і може похвалитися богатирським здоров’ям. Не забувайте також про миття, підстригання та вичісування — і ваш кіт буде ідеальний!

5. Давайте коту відчути різні смаки

5. Давайте коту відчути різні смаки
Ми, люди, любимо різноманітність в їжі, але часто забуваємо про те, що нашим вихованцям воно теж потрібно — зазвичай ми воліємо купувати одні і ті ж види їжі для них. Сухий корм і консерви з тунця з дня у день — це нудно! Постійна зміна смаків поверне вашому котові цікавість і смак до життя. Ви можете задатися питанням, помічають чи коти різницю в реальності.

Науково доведено — так, помічають! З часом, харчуючись одноманітною їжею, вони починають втрачати апетит і шерсть. Таким чином, урізноманітніть раціон домашньої тварини, і ви зрозумієте: щасливий шлунок — щасливий кіт!

Отправить ответ

Войти с помощью: 
avatar
  Subscribe  
Notify of