Loading Posts...

5 ознак негативних особистостей

5 признаков негативных личностей
5 признаков негативных личностей

Колись говорили про енергетичних вампірів, зараз вживають термін «токсичний людина». Давайте розберемося, що ж напружує нас в спілкуванні з негативними особистостями, за якими ознаками можна їх знайти.

Негативні люди і як їх распознать

Псіхологі радять спілкуватися тільки з позитивними і доброзичливими людьми. Але не завжди це залежить від людини, адже часто потрібно взаємодіяти не тільки зі своїми друзями або близькими, а й з колегами, знайомими, від яких нікуди не деться.Общаясь з деякими особистостями, ви можете відчувати втому, виснаженість, постійно страждати від поганого настрою . Як же зрозуміти, що в колі спілкування з’явився негативний співрозмовник?

1. Така людина постійно хвастается

Даже якщо знає, що у приятеля справи йдуть не дуже добре, негативний товариш готовий хвалитися і розповідати, який він щасливий і успешний.

Все, що хоче зробити такий співрозмовник, – це лише підняти свою самооцінку. Йому глибоко наплювати на те, що відчувають інші люди і що, можливо, не можуть сприймати його позітів.

2. Ігнорує бажання окружающіх

Такой людина завжди сам вибирає кінотеатр, в якому з друзями буде дивитися фільм, бронює столик в ресторані, який може бути комусь не по кишені, і обов’язково влаштує скандал, якщо хтось буде незадоволений його вибором.Пріходіт в гості до своїм друзям, коли його зовсім не чекають, і ображається, якщо ті не зустрічають з розпростертими об’ятіямі.

3. Чи не цікавиться життям своїх друзів і знакомих

В початку бесіди така особистість може поцікавитися у свого друга, як йдуть його справи. Але, швидше за все, навіть не дасть висловитися і почне говорити про себе і своїх проблемах.Вряд співрозмовник, який відноситься до своїх друзів і знайомих позитивно, буде ігнорувати їх і не дасть вставити і слова. Негативна особистість навіть не розуміє, що надходить некрасиво. Просто про це не думает.

4. Завжди просить про помощі

Прі цьому надавати відповідні послуги людина не поспішає. Постійно просить своїх друзів підвести його куди-небудь на машині, скористатися їх принтером, бере гроші в борг і так далее.А коли у інших людей виникають труднощі або проблеми, негативний знайомий обов’язково розповість їм про свою зайнятість і неможливості помочь.

5. Поруч з ним співрозмовнику завжди доводиться оправдиваться

Но тим нічого іншого й не залишається, адже негативна особистість в будь-якій ситуації намагається зачепити опонента або напасть.Еслі в спілкуванні з будь-ким ви відчуваєте тривогу, сором, страх, відчуваєте себе ніби не в своїй тарілці, а співрозмовник поводиться так, ніби йому це подобається, варто відразу ж припиняти з ним спілкування і не намагатися щось пояснити.

Источник

anna777

Автор не додав іинформацію про себе

Отправить ответ

Войти с помощью: 
avatar
  Subscribe  
Notify of