Loading Posts...

Їмо і худнемо: кращі продукти на обід

Едим и худеем: лучшие продукты на обед
Едим и худеем: лучшие продукты на обед

Все, що потрібно знати про самому щільному прийомі їжі

Продовжуємо до літа приводити тіло в ідеальну форму (з турботою про здоров’я, звичайно). Раніше з допомогою зоряного дієтолога Наталії Самойленко ми розібралися, які продукти потрібно їсти при правильному харчуванні на сніданок і вечерю. Зараз же пропонуємо поговорити про раціон на обід. Наталія підкреслює, що середина дня – це час, коли наші травні і ферментативні можливості знаходяться на висоті: до сну ще достатньо часу, і їжа встигне добре засвоїтися. Тому в обід можна собі дозволити з’їсти трохи більше звичайного – близько 450 грам (організм не буде проти).

«Завдання цього прийому їжі – тривале насичення. Якщо обід був щільним і правильним, ви легко будете контролювати себе у другій половині дня, вам не захочеться нічого солодкого, жирного і шкідливого, ви збережете чудову працездатність. Якщо ж, навпаки, ви вирішите, що бутерброда в обід для вас достатньо, вам буде дуже складно тримати себе в руках у другій половині дня», – ділиться Наталія порадами в своєму Instagram.

Дієтолог рекомендує вибирати на обід найскладніші для перетравлювання продукти: птицю, м’ясо, перші страви – як самостійні порції або в компанії з цільними злаками і будь-якими овочами.

Самойленко пропонує кілька позицій, з яких для обіду можна вибрати дві-три:

  • сирий овочевий салат.
  • перша страва (без м’ясного бульйону).
  • основне блюдо (птах без шкіри, м’ясо, бобові або риба).
  • овочі в термообробці на гарнір.

А що ви зазвичай їсте на обід?

anna777

Автор не додав іинформацію про себе

Отправить ответ

Войти с помощью: 
avatar
  Subscribe  
Notify of