Loading Posts...

Як перемогти вибагливість в їжі у дітей?

Как победить привередливость в еде у детей?
Как победить привередливость в еде у детей?

Багато батьків за допомогою обману або умовлянь намагаються змусити дітей вживати нелюбимі продукти. Фахівці з Франції розповіли про найефективніші методи боротьби з вибагливістю в їжі. У дослідженні взяли участь 38 батьків з дітьми у віці від 18 до 38 місяців, пише The Deccan Chronicle.

Вчені виявили, що більшість дітей ставали вибагливими у віці приблизно двох років. Так, приблизно 50% дітей двох років і всього 17% дітей трьох років були вибіркові в їжі. Батьки відчували себе відповідальним і відчували почуття провини через таку поведінку дітей. Вони боялися, що вибагливість відіб’ється на здоров’ї дітей, пише wlife.in.ua.

Дослідники встановили: винагорода і виключення нелюбимих продуктів з раціону дітей не допомагали впоратися з вибірковістю в їжі. Багато батьків переживали через те, що на сімейних зустрічах їм доводилося обґрунтовувати, чому їх дитина відмовилася від їжі.

Діти часто поділяли їжу на категорії “так” і “ні”. Зазвичай діти відмовлялися від фруктів, овочів і нових продуктів. Істерики часто закінчувалися тим, що діти кидали їжу на підлогу. Також вчені з’ясували, що діти частіше пробували нові продукти, коли перебували не у себе вдома.

Фахівці кажуть: щоб дитина стала менш вибірковою в їжі, потрібно готувати разом з нею. Крім того, смак нелюбимих інгредієнтів можна перебити приправою. Нелюбиму їжу слід неодноразово пропонувати дітям. Ще експерти радять поєднувати нелюбимі продукти з улюбленими, робити страви привабливими для дітей зовні і подавати дітям приклад, пробуючи їжу, яка їм не подобається.

anna777

Автор не додав іинформацію про себе

Отправить ответ

Войти с помощью: 
avatar
  Subscribe  
Notify of