Яких змін чекати у справах й особистому житті — у нашому астрологічному прогнозі.

 

ОВЕН

Любов і дружба. Повний місяць у Козерозі вказує на дисбаланс у сімейних і робочих справах. Розподіляйте свої сили рівномірно, не обділяючи увагою і турботою ні себе, ні близьких!

Справи. Діючи послідовно, ви можете добитися успіху, але навряд чи він дасться вам легко. Особливо напруженими обіцяють бути зустрічі з керівництвом та представниками органів влади.

ТЕЛЕЦЬ

Любов і дружба. У відносинах на перший план вийде питання сімейного добробуту: захочеться його зміцнити і примножити. Деякі Тельці знайдуть в собі інтерес до готування і почнуть активно пригощати улюблених.

Справи. Натхнення чекає тих, хто зайнятий продажем і переговорами. Намагайтеся уникати ділових поїздок в районі 9 липня: навряд чи все відбудеться так, як планувалося.

БЛИЗНЮКИ

Любов і дружба. Меркурій у Леві підсилить ваші комунікативні здібності. Зараз ви можете зачарувати, підкорити і спокусити кого завгодно. Справа за малим — підібрати вірні слова!

Справи. Багато Близнюки турбуватимуться пошуком нових джерел доходу, і ці пошуки будуть цілком успішними. Навколишні можуть проявити підвищений інтерес до ваших фінансових справ.

РАК

Любов і дружба. У вас зараз багато сміливості і потреби в незвичайних вражень. Відмінні передумови для того, щоб експериментувати в ліжку! Втім, у виборі партнерів варто все-таки проявити розсудливість.

Справи. Якщо у вас з’явилися нові ідеї, не відкладайте їх втілення в життя такого сприятливого розташування зірок доведеться чекати ще довго!

ЛЕВ

Любов і дружба. Завдяки Венері в Близнюках удача в любові буде тісно пов’язана з мірою вашої залучення в соціальне життя. Не засиджуйтеся вдома, а частіше вибирайтеся в громадські місця!

Справи. Якщо ви рухливі і товариські, професійного успіху не уникнути. А якщо ви при цьому ще й представник творчої професії, готуйтеся до великих грошей!

ДІВА

Любов і дружба. Зірки судять вам масу нових зустрічей і справжній калейдоскоп розваг. Деякі Діви зіткнуться з серйозною проблемою: як вибрати кращого шанувальника з усіх?!

 

Справи. Період гарний для участі в соціальних проектах та звернення до впливових людей за підтримкою. А ось перед тим, як робити вкладення коштів, варто сім раз подумати!

ВАГИ

Любов і дружба. Сприятливі аспекти Урана в Овні обіцяють вам романтичні сюрпризи. Можливо нове приємне знайомство, а у давно сформованих відносинах намітиться приємне пожвавлення.

Справи. Участь в проектах, в яких зайнято багато людей, обіцяє вам суспільне визнання. Деякі Ваги вирішать присвятити час навчанню, вибираючи для цього часом найнесподіваніші способи.

СКОРПІОН

Любов і дружба. Вам захочеться здригнутися і знову відчути смак життя. Новий роман може принести гострі відчуття, проте зірки закликають до обережності Скорпіонів, які вже перебувають у шлюбі.

Справи. На роботі період обіцяє бути напруженим. Навіть якщо мета здається простою і досяжною, не намагайтеся прискорити перебіг справ і не забувайте про обережність.

СТРІЛЕЦЬ

Любов і дружба. Ви зараз душа компанії і щиро цим насолоджуєтеся. Коло знайомств може розширитися. Не виключено, що хтось із знайомих виявить до вас інтерес, що виходить за рамки дружнього.

Справи. А ось на роботі, швидше за все, доведеться понервувати. Не будьте відвертий надмірно про свої плани і не слухайте нічиїх порад — покладіться на свою інтуїцію!

КОЗЕРІГ

Любов і дружба. Повний місяць у Козерозі обіцяє зміни, які будуть залежати не стільки від вас, скільки від важливих для вас людей. Не приймайте серйозних рішень з приводу відносин — потім ви можете про них пошкодувати.

Справи. Найкраще, що ви зараз можете зробити, — це відправитися в подорож. Якщо відпустка найближчим часом вам не світить, постарайтеся вибити собі відрядження.

ВОДОЛІЙ

Любов і дружба. Водолії будуть від душі насолоджуватися життям і суспільством коханої людини. Якщо у вас поки немає другої половинки, зараз є всі шанси її здобути.

Справи. Сонце і Марс, як і раніше в Раку, а значить, обсяг роботи буде чималим. Але не хвилюйтеся: з усіма завданнями ви впораєтеся на відмінно. Єдина небезпека періоду — підвищення активності заздрісників.

РИБИ

Любов і дружба. Друзі можуть давати вам поради про те, як треба жити і будувати відносини, але зірки рекомендують вам слухати тільки себе. У вас є все, щоб бути щасливими і радіти життю!

Справи. Ви зараз винахідливі і підходите до справи творчо, так що навіть самі нудні завдання вирішуєте легко і натхненно. Хороший момент для ділової поїздки або важливих переговорів.

Отправить ответ

Войти с помощью: 
avatar
  Subscribe  
Notify of