Loading Posts...

Як поліпшити форму сідниць: 6 порад фітнес-тренерів

Завдяки спорту ти стаєш стрункішою і сильніше, але ніхто не засудить тебе за те, що головна мета — поліпшити форму сідниць. Ось кілька рекомендацій, як скоротити шлях до вершини.

 

1. Менше бігай

Точніше — не займайся тільки кардіо. Навіть якщо ти піднімеш кут бігової доріжки, тривалі сеанси на кардиотренажере спалять паливо, необхідне для росту м’язів.

2. Поєднуй вправи

Щоб зміцнити сідничні м’язи, рекомендуються вправи з вагами — від зовсім маленьких до великих. Після входу в тренажерний зал розігрійся і почни з вправ зі штангою або гантелями. З важкими вагами роби 2-3 сету по 3-6 повторів. Важливий контроль тренера, щоб вправи виконувалися правильно і від них була користь.

3. Працюй над біцепсами

Як не дивно, їх стан теж дуже важливий для накачування сідниць. Для біцепсів корисна станова тяга з прямими ногами.

4. Зменшуй час відпочинку між сетами

Якщо ти застала себе з телефоном посеред тренування, відклади його і повернися. М’язи не будуть гойдатися, якщо їх не перевантажувати, а тривалі перерви не сприяють навантаженні. 30-60 секунд — і продовжуй.

5. Поступово збільшуй навантаження

Щоб м’язи справно накачувалися, підвищуй ваги у вправах кожні 2-4 тижні. Але не намагайся відразу вичавити максимум — розтягнеш зв’язки і нічого не доб’єшся.

6. Горіння м’язів — це добре

Якщо після тренування ти відчуваєш буквально кожну «цільову» м’яза — відмінно. Значить, тіло допомагає їх тренувати, а ти ще на крок наблизилася до свого ідеалу.

 

anna777

Автор не додав іинформацію про себе

Отправить ответ

Войти с помощью: 
avatar
  Subscribe  
Notify of