Loading Posts...

«Я теж хочу сідниці», – Джіджі Хадід розповіла про проблеми з вагою

Модель відповіла бодішеймерам
На початку модельної кар’єри Джіджі Хадід критикували за те, що вона була занадто великою для цієї індустрії. Сьогодні одна з найпопулярніших моделей піддається критиці за надмірну худорлявість.

«Я теж хочу сідниці», – Джіджі Хадід розповіла про проблеми з вагоюКоментуючи нападки бодишеймеров, Хадід зізналася, що і сама рада набрати кілограми. Про це вона розповіла в ході дискусії журналу Vogue, в якій також взяли участь Кендалл Дженнер і Ешлі Грем.

«Мені подобалося моє тіло, коли я була більш фігуриста. Коли я схудла, люди стали більш жорстокими до мене. Так, я знаю, що я занадто худа. Я дивлюся в дзеркало, намагаюся їсти бургери і присідаю. Я теж хочу, щоб у мене були сідниці. Я зрозуміла, зрозуміла. Дякую!», – сказала модель з роздратуванням.

«Я теж хочу сідниці», – Джіджі Хадід розповіла про проблеми з вагою

Зазначимо, що в квітні Джіджі назвала справжню причину своєї худоби. Як з’ясувалося, з 17 років вона дотримується дієти через хворобу Хашимото. Це рідкісне аутоімунне захворювання, яке вражає ендокринну систему і погано піддається лікуванню. При цьому модель стверджувала, що приймає себе в будь-якій вазі.

«Я теж хочу сідниці», – Джіджі Хадід розповіла про проблеми з вагою

Джерело

anna777

Автор не додав іинформацію про себе

Отправить ответ

Войти с помощью: 
avatar
  Subscribe  
Notify of