Loading Posts...

«Все моє життя було боротьбою. Починаючи з дітей у школі, що загрожують вбити мене, до батька, що б’є мене”, – Тедді Квінліван

Модель-трансгендер вперше стала обличчям Chanel Beauty і написала про це зворушливий пост в Instagram

Вперше в історії обличчям Chanel Beauty стала модель-трансгендер Тедді Квинливан. Про це стало відомо, коли в Instagram-акаунті бренду з’явилися перші відео і фото з участю Тедді. Дівчина демонструє, як зробити легкий макіяж і ефект зацелованной сонцем шкіри, використовуючи makeup-продукти основу під макіяж з ефектом засмаги Soleil Tan De Chanel, туші Le Volume De Chanel і помади Rouge Coco.

 

 

 

< / center>Сінмкі і ролик з кампейна Куінліван опублікувала в своєму Instagram, зробивши до них щиру і дуже зворушливу підпис:

«Я ніколи не плачу, коли мені сумно. Але зараз я ридаю через приголомшливе і найбільшого мого тріумфу. Все моє життя було боротьбою. Починаючи з постійних знущань в школі і дітей, які загрожують убити мене і розповідають в подробицях, як вони це зроблять, до мого власного батька, б’є мене і називає мене педик.
< blockquote>відбувається сьогодні стало перемогою, яка коштувала всього цього лайна.

Я перший трансгендер, який працює з будинком Chanel, і дуже пишаюся цим. Світ вас штовхає, плює на Вас і каже, що ви нічого не стоїте. Ваше завдання – мати сили, щоб вставати і продовжувати битися. Адже, якщо ви здастеся, то ніколи не відчуєте сліз тріумфу. Спасибі всім, хто зробив мою мрію реальністю!”.

https://www.instagram.com/p/B1ojjdnJrBo/

anna777

Автор не додав іинформацію про себе

Отправить ответ

Войти с помощью: 
avatar
  Subscribe  
Notify of