Loading Posts...

Час змін: 6 модних коротких зачісок 2019 року

Якщо ви хотіли змінити зачіску і вам потрібен був знак, то це він

Нічого не змінює імідж так, як нова стрижка. У цьому сезоні в тренді все, що якомога яскравіше заявляє про вашу особистість. Тому і зачіску варто вибирати відштовхуючись від того, що ви хочете транслювати оточуючим. Якщо вирішили не тільки стригтися, але і змінити колір волосся, звернення увагу на модні відтінки 2019 року.

Не готові йти на крайні заходи і робити волосся занадто короткими? Прекрасний варіант, який освіжить образ і підкреслить жіночність — подовжений боб. Основні риси цієї зачіски: додатковий обсяг і хаотична укладання.

Час змін: 6 модних коротких стрижок 2019 рокуInstagram/haileybieber

Укорочений варіант стрижки боб нагадає про богемному і завзятий флере 20-х років.

Час змін: 6 модних коротких стрижок 2019 рокуInstagram/askyfullofcate

Пустотлива зачіска пікс передасть дух легкого бунтарства і дозволить створити образ в стилі tom boy. Особливо цікаво буде виглядати в поєднанні з ультраженственнимі образами.

Час змін: 6 модних коротких стрижок 2019 року

Стрижка з чіткою лінією і рівною гривкою в дусі авангарду — яскраве рішення для тих, хто не хоче залишатися без уваги оточуючих. Саме таких проявів вимагає цей рік.

Час змін: 6 модних коротких стрижок 2019 рокуКласичне каре — позачасова класика. Його вважають за краще фатальні жінки. Не варто плутати з зачіскою боб. Каре більш витончене, з гладкими прямими волоссям, однаковими по довжині, без створення додаткового обсягу.

Час змін: 6 модних коротких стрижок 2019 рокуInstagram/kyliejenner

Все більше дівчат вирішуються зістригти локони екстремально коротко. Такий варіант стрижки для впевнених і сміливих. Будь-який наряд буде виглядає по-особливому у власниці crew cut.

Час змін: 6 модних коротких стрижок 2019 рокуInstagram/katyperry

anna777

Автор не додав іинформацію про себе

Отправить ответ

Войти с помощью: 
avatar
  Subscribe  
Notify of