Loading Posts...

Звіряємося: 10 ознак, що ваш nail-майстер дотримується правил безпеки

Безпечний манікюр і педикюр — головний тренд!

Сьогодні, коли в Instagram під хештегом #nails можна знайти понад 113 мільйонів фотографій, а салони змагаються у вишуканому виконанні мінімалістичного, але при цьому ефектного nail-арту — багато хто забуває про найголовніше.

А саме: про те, що без ключових правил безпеки, яких повинен дотримуватися кожен майстер манікюру, нігті просто не зможуть виглядати естетично.

«Я вважаю абсолютним нонсенсом популяризувати естетику і робити акценти виключно на бездоганно завдані дизайні на нігті, забуваючи при цьому про найважливіше. Безпека — це здоров’я. Це пріоритет», — стверджує експерт nail-індустрії, технолог і бренд-амбасадор OPI Ukraine, практикуючий майстер манікюру з 15-річним досвідом і засновник салону MVK Вікторія Колодій.

1. < strong>медична книга фахівця < / strong> з манікюру повинна бути на робочому місці і він зобов’язаний її надати на прохання клієнта.

2. < strong>фахівець з манікюру повинен працювати< / strong> в рукавичках і масці. Якщо фахівець піклуватися про себе – він буде піклуватися і про клієнта.

3. Фахівець повинен обробити руки клієнта будь-яким антисептиком перед тим, як почати робити манікюр.

4. Фахівець повинен дізнатися, який вид манікюру воліє клієнт — класичний, апаратний, комбінований. Не буває такого, що переважній більшості підходить, виключно апаратний умовно. Важливо враховувати потребу клієнта і особливості шкірного покриву. Фахівці з манікюру — це хірурги, які вторгаються в організм людини. Про це не варто забувати.

5. Інструмент, яким майстер робить манікюр, має пройти всі етапи стерилізації — дезінфекція, миття інструменту під проточною водою від залишків шкіри і дезинфікуючого засобу, сушка, обробка в автоклаві.

6. Інструмент в спеціальних крафт пакетах зі стікерами, на яких вказана дата і час стерилізації відкривається виключно в присутності клієнта.

7. Гігієна інструменту — це компетенція окремо взятої людини, який за зовнішнім виглядом нагадує того ж хірурга, який налаштований на серйозну операцію: на обличчі – маска, руки обов’язково в рукавичках, змінне взуття і, звичайно ж, бахіли. Чомусь багато хто дивується, що в манікюрному салоні є фахівець, який відповідає за обробку інструменту від початкового етапу до завершального. Це норма і ґрунтовний підхід до організації важливого процесу.

8. Бувають такі випадки, коли клієнти приходять зі своїм інструментом. Як правило, так відбувається, тому що їм так спокійніше або був досвід роботи з невідповідальними майстрами. Якщо клієнт прийшов на обслуговування зі своїм інструментом, безумовно, фахівець не може відразу приступати до роботи. Щоб убезпечити себе і залишатися як і раніше гарантом безпечного манікюру, фахівець повинен передати помічнику інструмент для обробки-замочування в дезінфікуючому розчині і мийка під проточною водою.

9. Клієнт має право попросити, щоб майстер показав йому, яким чином обробляється інструмент. Клієнти, які приходять на обслуговування в майстерню MVK, мають можливість побачити, яким чином облаштований стерильний воркплейс, яке обладнання використовується, як відбувається процес обробки.

«Я переконана, що немає ніякого значення, який сегмент покриває цільова аудиторія салону — преміум, середній або нижче середнього. У кожному манікюрному салоні, де відповідально підходять до надання послуг нігтьової естетики, не нехтують якістю і хочуть зберегти довіру клієнта, будуть чітко дотримуватися основних правил безпеки. Тому що це тренд, який ніколи не вийде з моди»

anna777

Автор не додав іинформацію про себе

Отправить ответ

Войти с помощью: 
avatar
  Subscribe  
Notify of