Loading Posts...

Поради щодо вибору жіночих кросівок

Жіночі кросівки на сьогоднішній день є самим універсальним видом взуття, вони підходять і для заняття спортом, і для звичайних прогулянок на вулиці. Дуже зручне взуття для весни і літа, є в продажі також утеплені високі кросівки жіночі для осінньо-зимового сезону. Сьогодні купити жіночі кросівки можна в інтернет-магазині з доставкою додому. Тут вони представлені в широкому асортименті.

Як вибрати кросівки

Перш, ніж замовити таке взуття, слід уважно ознайомитися з асортиментом, особливо, якщо ви вирішили купити товар з Інтернету.

В першу чергу слід визначити мету покупки. Характеристики, які важливі для кросівок для занять у спортзалі можуть бути абсолютно марними для виробів, які призначені тільки для прогулянок по вулиці.

Поради щодо вибору жіночих кроссово

Кольори і моделі кросівок для повсякденного носіння

Задник. Він повинен бути м’яким, щоб при прогулянках на великі дистанції ви не натирали ноги.

Підошва з амортизацією. Майже у 60% людей спостерігаються проблеми зі стопами, тому в таких випадках показано мінімальний тиск, наприклад, підошва Phylon.

Повсякденний колір. Ми рекомендуємо замовляти жіночі кросівки чорного, бежевого, сірого або білого кольору, оскільки вони підходять під будь-який одяг.

Основні ознаки якісних кросівок

  1. Завжди легкі.
  2. Багатошарова підошва.
  3. Міцні шви.
  4. Знімна устілка.
  5. Жорсткий задник.
  6. Дутий валик на зовнішній кромці.
  7. Гнучкість.
  8. «Дихаючий» верх.

Кросівки не повинні бовтатися на нозі або сильно здавлювати стопу. Вибираючи модель, звертайте увагу на індивідуальні особливості стопи і їх відповідність формі черевика. Комфорт і зручність — основні вимоги до повсякденного взуття.

З одного боку здається, що кросівки є найпростішим предметом гардеробу, але слід вміти помічати навколо себе приємне і красиве, що вкрай важливо! До речі, кеди відрізняються від кросівок і не треба їх плутати, хоча вони теж є вкрай важливим моментом в образі!

anna777

Автор не додав іинформацію про себе

Отправить ответ

Войти с помощью: 
avatar
  Subscribe  
Notify of