Loading Posts...

Розтяжки: причини появи і методи боротьби

Кілька дієвих способів для ідеальної шкіри

Бодипозитив і повне прийняття себе і власного тіла — абсолютний тренд 2019 року. При цьому не можна заперечувати те, що, незважаючи на нове правилао про те, щоб сильно любити себе, не дивлячись ні на що, багатьох дівчат засмучують недосконалості і особливо на їх тілі. Наприклад, розтяжки часто стають причиною відмови купувати новий купальник і вирушати на пляж.

“Розтяжки, або як їх прийнято правильно називати в медичному середовищі, Стриї-це лопнула шкіра. Такий косметичний дефект з’являється через різке збільшення обсягу в тій чи іншій області тіла. Різкі скачки ваги і обсягів нерідко відбуваються підлітковому віці, також розтяжки можуть виникати після тривалого прийому деяких медикаментів, що провокують збільшення ваги і затримки рідини в організмі (наприклад, глюкокортикоїди), а ще в період вагітності.

розтяжки: причини появи і методи боротьби

Деякий час після появи розтяжки мають червоний відтінок, а по закінченню часу стають світлим.

Боротьба з розтяжками складна і не завжди результативна.

Всі види впливу на стриї полягає в усуненні верхніх шарів шкіри, які близько прилягають до стриям. Вплив можна умовно розділити на два етапи. Перший — усунення верхніх шарів ороговілої шкіри. Для цих цілей зазвичай використовуються лазер і хімічні пілінги. Другий — ущільнюються існуючі шари шкіри з дефектом. Ці завдання краще за інших реалізуються за допомогою процедур біоревіталізації і введення ботокса, які в певній мірі скорочують ширину розтяжок і роблять їх менш помітними”.

При цьому Андрій запевняє, що повністю позбутися від розтяжок неможливо — справа в тому, що пошкодження у всіх шарах шкіри занадто глибоке і сильне. При цьому важливо знати, що набагато простіше позбутися від розтяжок відразу після їх появи.

Все, що можна зробити пізніше-зменшити видимість стриїв на шкірі. Цього результату можна досягти за допомогою таких процедур:

Лазерні та апаратні методики

На сьогоднішній день лазер є найрезультативнішим в боротьбі з розтяжками. Серед існуючих процедур можна виділити лазерну наноперфорацию — методика, суть якої полягає в тому, що на шкірі зі стриями створюються мікропошкодження, за рахунок чого в клітинах запускаються реакції синтезу колагену. Завдяки цьому відбувається відновлення кровотоку в зоні розтяжок і зменшується їх ширина.

Крім того, для зменшення видимості розтяжок використовуються такі процедури, як ультразвукова та радіочастотна терапія, іонофорез, мікродермабразія і фракційний термоліз. 

Безін’єкційна мезотерапія

Терапевтичні препарати вводяться з використанням апаратних методик, часто — ультразвуку. В якості beauty-засобів застосовують гіалуронову кислоту, антиоксиданти і препарати на основі кремнію.

Ін’єкційні методи

Суть ін’єкційні методів полягає у введенні в шкіру лікувальних коктейлів на основі гіалуронової кислоти, вітамінів і амінокислот. До найбільш поширених процедур можна віднести мезотерапію, озонотерапію і биорепарацию. При цьому ін’єкційні процедури дають помірний ефект і в значній мірі поступаються апаратної косметології, а саме застосування лазера.

Хімічні пілінги

Для проведення хімічного пілінгу дерматолог підбирає потрібний засіб в залежності від глибини і кількості розтяжок. Зазвичай найдієвішими є серединні і глибокі пілінги з використанням всемозможних < strong>кислот.

Пластична хірургія

У випадках, коли жоден з перерахованих методів не здатний впоратися з проблемою, при бажанні можна звернутися за допомогою до пластичних хірургів, які підберуть відповідний метод (наприклад, канюлі) для зменшення видимості розтяжок.

anna777

Автор не додав іинформацію про себе

Отправить ответ

Войти с помощью: 
avatar
  Subscribe  
Notify of