Loading Posts...

Перевірено редакцією: кардинально нова процедура лазерної епіляції на революційному апараті

Тепер ми знаємо, як отримати ідеально гладку шкіру до Нового року

Мої відносини з лазерною епіляцією почалися три роки тому, і назвати їх ідеальними я точно не можу. На моєму рахунку як мінімум чотири різних апарату і не менше 30 сеансів, які так і не привели мене до обіцяної гладкій шкірі незабаром. Тому я скептично поставилася до пропозиції протестувати новий апарат Alma Soprano Ice Platinum в клініці «Медісса», який обіцяв мені рівно те ж саме: абсолютно безболісну процедуру за 10 хвилин і повне видалення волосків, без почервонінь і наслідків. Але сумнівалася даремно, результат дійсно мене здивував.

Перевірено редакцією: кардинально нова процедура лазерної епіляції на революційному апараті

У чому унікальність технології?

Режим епіляції in-motion дозволяє за один раз покрити всю оброблювану поверхню і не дати шансів сховатися ні одному волосу. Вже після першої процедури шкіра дійсно стала гладкою. Але до цього у мене вже був досвід на інших апаратах, хоча і не настільки ефективний.

Більш того, попередні покоління лазерів руйнували волосся потужною хвилею енергії, при цьому був ризик пошкодити сусідні тканини. А технологія Alma Soprano Ice Platinum поступово нагріває фолікул до його повного руйнування.

Опіки і пігментація виключені. Слідів після процедури не залишається.

Перевірено редакцією: кардинально нова процедура лазерної епіляції на революційному апараті

І що найважливіше — процедура дійсно безболісна. Причому настільки, що коли естетист “обробляв” ноги, я заснула. Кристал на насадці апарату охолоджує шкіру до -3,4 °C, тому епіляція проходить без неприємних відчуттів і при цьому швидко!

В залежності від зони, на всю процедуру йде від 5 до 30 хвилин.

На відміну від багатьох інших апаратів, Soprano Ice Platinum видаляє всі типи волосся, крім сивого. Також технологія ефективна на будь-якому типі шкіри, включаючи засмаглу, що зовсім рідкість: на процедуру можна пройти взимку, влітку, перед пляжем і відразу після нього.

Скільки коштує зробити процедур для бажаного результату? 

Я зробила дві процедури і, мабуть, до Нового року схожу ще на одну, щоб закріпити результат. Однак тим, хто вперше приходить на епіляцію, лікарі клініки «Медісса» в середньому рекомендують курс з 7-8 процедур з інтервалами в 5 тижнів, залежно від зони і гормонального фону пацієнта.

Вже після першої процедури волосся почне тоншати і рідшати.

Перевірено на власному досвіді! Якщо почати курс процедур цієї осені, новий рік можна зустрічати вже з абсолютно гладкою шкірою.

Перевірено редакцією: кардинально нова процедура лазерної епіляції на революційному апараті

anna777

Автор не додав іинформацію про себе

Отправить ответ

Войти с помощью: 
avatar
  Subscribe  
Notify of