Loading Posts...

Правильний догляд: 5 кроків до бездоганної шкіри

Як слід вмиватися, наносити крем і чи варто взимку використовувати SPF

Неправильне очищення, зволоження і нанесення засобів в неправильному порядку впливають наскільки ефективний буде продукт. Ми підготували шпаргалку, Як правильно доглядати за шкірою день у день.

Правильно очищайте

Те, як виглядає шкіра залежить від того, наскільки добре ви її очищаєте. У складі продукту повинні бути пом’якшуючі компоненти, такі як гліцерин, щоб вони одночасно очищали і зволожували. В іншому випадку, засіб підсушить шкіру і зволожуючий крем буде приречений на провал: ви просто повернете шкіру до початкового стану.

Приділіть увагу техніці очищення. Якщо ви не будете ретельно вимивати сліди макіяжу або не змиєте частинки кошти для вмивання, подальший догляд буде практично марний. Тут діє правило двох хвилин, як і для чищення зубів: спіньте засіб і умивайтеся протягом 60 секунд, змивайте його водою стільки ж часу, потім промокніть обличчя рушником. Підготуйте інші продукти. Їх потрібно наносити, поки обличчя ще трохи вологе. Або нанесіть на шкіру перш зволожуючу есенцію.

Ще одна помилка: вранці або в ті дні, коли не фарбуєтеся, ви вмиваєте обличчя тільки водою, без спеціального засобу. Навіть коли ви спите, в пори проникає мікро-сміття і частинки пилу, від яких важливо очистити шкіру.

Правильний догляд: 5 кроків до бездоганною шкірою

В першу чергу наносите крем під очі

Крем під очі можна знайти в будь-якій ціновій категорії. Його необхідно наносити перед іншими засобами. Він запобігає їх потраплянню на надтонку область. Під очима найніжніша шкіра і експерти рекомендують наносити його безіменним пальцем. Так ви розподілите засіб з найменшим тиском на зону і не будете натягувати шкіру. Для досягнення найкращих результатів помістіть кілька крихітних точок навколо верхньої повіки і під очима. Розподіліть легкими рухами, що поплескують, поки крем не вбереться.

Зволожуйте

Сухість найбільше впливає на тон шкіри, через який ви можете виглядати старше, ніж є. Хоча б мінімальне зволоження краще, ніж його відсутність. Нанесіть маленькі точки всюди (не беріть одну кульку на кінчики пальців), потім втирайте їх дрібними круговими рухами. Це гарантує, що кожна клітина отримає рівноцінне зволоження і продукт повністю всмоктується.

Якщо часом відчуваєте сухість, періодично наносите легку есенцію з додаванням гліцерину і натуральних рослинних компонентів. Якщо шкіра суха, живіть її зсередини і використовуйте есенцію при кожному зволоженні. Наносите її після очищення, поки обличчя ще вологе. Гіалоуранова кислота і гліцерин в складі забезпечать додаткове сяйво і зволоження. Вони діють як губка, яка затримує вологу. Наносите есенцію кінчиками пальців, змоченими водою, або на вологе обличчя для оптимальної користі. Шкіра не впускає в себе будь-які речовини і те, що сприятиме абсорбції, збільшить ефективність догляду.

правильний догляд: 5 кроків до бездоганної шкіри

Наносьте продукти в залежності від текстури та інгредієнтів

Основне правило: завжди наносите продукти легких текстур в першу чергу. Це мінімізує ймовірність того, що дія першого засобу заблокує друге. Наприклад, використовуйте есенцію, потім сироватку або гель, потім крем і останнім — SPF (якщо його ще немає в зволожуючому кремі). Правильне нанесення дасть правильний результат. Важливо також щоб інгредієнти поєднувалися один з одним: один продукт не повинен протидіяти іншим. Не варто одночасно використовувати засіб яке зволожує і те, що підсушує. Уходовая косметика не дасть результату, а в гіршому випадку, може нашкодити шкірі. Добре поєднується гіалуронова кислота або гліцерин з пептидами. Кислота сприяє зволоженню і насичує шкіру вологою, а пептиди зміцнюють її. Для сяйва добре підійде поєднання гліколевої кислоти і вітаміну С, а для омолодження — вітаміни C, E і ретиноїди.

Не забувайте про SPF

Застосовуйте SPF незалежно від того, де збираєтеся провести день: в офісі або на пляжі. Використовуйте його навіть взимку, адже сонце активно цілий рік, а сніг відображає промені, посилюючи вплив UV-випромінювання. Сонцезахисний крем наносите верхнім шаром, тому що він утворює захисну плівку на шкірі. Для досягнення найкращих результатів потрібно розподілити невелику кількість SPF по всьому обличчю. Не забудьте про лінії росту волосся, вухах, шиї і верхній губі. Шукайте засоби з антиоксидантами. Вони завдають шкоди вільним радикалам, допомагають краще захистити шкіру від впливу ультрафіолету і посилять дію сонцезахисного крему.

правильний догляд: 5 кроків до бездоганної шкіри

anna777

Автор не додав іинформацію про себе

Отправить ответ

Войти с помощью: 
avatar
  Subscribe  
Notify of