Loading Posts...

Зневоднення, купероз, гіперпігментація: як вирішувати проблеми зі шкірою після відпустки

Instagram: @alla
Instagram: @alla

З цим стикається кожна з нас після відпочинку в жарких країнах

Вам знайоме почуття, коли після відпустки хочеться ще трохи відпочити, не поспішаючи увійти в звичний ритм? Приблизно того ж потребує і шкіра-адже навіть найвідповідальніші з нас втрачають голову перед сонцем. І чим сильніше виявилися пошкодження, тим більш щадною і поступовою повинна бути реабілітація.

Ви знали, що за 12 годин відновлюється 60% епідермального бар’єру здорової шкіри?

На повну регенерацію гідроліпідної мантії йде близько трьох днів. Але якщо функції шкіри порушені за прийому ліків, тривалого перебування на сонці, недостатнє вживання рідини або застосування коштів на спиртовій основі, для відновлення може знадобитися додатковий ресурс: відхід з тепреноном, церамідами або скваланом.

Зневоднення

Раптом проступила сіточка дрібних зморшок, тьмяний колір обличчя, шорстка на дотик текстура, відчуття стягнутості після вмивання, епізодичні лущення — якщо такі симптоми виникли у вас після відпустки, вважайте, вам пощастило. Вся справа в зневоднення, з якої при грамотному підході можна впоратися досить швидко.

Instagram: @alla

Instagram: @alla

В першу чергу контролюйте питний режим: якщо в організмі недостатньо вологи, ніяка гіалуронова кислота ззовні не допоможе.

У догляді відмовтеся від засобів для вмивання на основі мила, абразивних скрабів і кислот. До речі, жирна шкіра на зневоднення реагує посиленням саловиділення, так що не пересушуйте її ще більше спиртовими тоніком і глиняними масками. А ось ін’єкції гіалуронової кислоти можна вже починати.

Купероз

На жаль, навіть самий хороший SPF-фільтр нездатний захистити шкіру від перегрівання і розширення судин. Вони ослаблені і можуть не повернутися в свій початковий стан. Тому єдиний спосіб запобігти сіточку судин на крилах носа і щоках — не смажитися на сонці в пікові години. Лікувати ж пошкодження найефективніше світловий IPL-терапією. Важливо дочекатися хоча б тиждень після сезонних сонячних ванн, а поки застосовувати регенеруючі засоби (наприклад, з тепреноном).

Instagram: @rosiehw

Instagram: @rosiehw

Гіперпігментація

Все залежить від погоди, але швидше за все, процедурну боротьбу з пігментацією доведеться відкласти: у вересні сонце ще надто активне. Так, Сучасні лазери працюють прицільно, не загострюють фоточутливості і безпечні цілий рік. Але схильність до гіперпігментації – той самий випадок, коли краще зробити виняток: занадто непередбачувано поводиться меланін. Вирівнюючі тон засобу з вітаміном С допоможуть пережити перехідний період і заодно підготуватися до апаратних методів.

 зневоднення, купероз, гіперпігментація: як вирішувати проблеми зі шкірою після відпустки

Під впливом ультрафіолету в клітинах витрачається до 80% вітаміну С.

Це одне з пояснень, чому надмірне захоплення засмагою пригнічує імунну систему. Тому прийом 100 мг вітаміну С протягом двох тижнів після відпустки буде незайвим. А для шкіри цей компонент біологічно більш доступний у форматі кремів або сироваток.

anna777

Автор не додав іинформацію про себе

Отправить ответ

Войти с помощью: 
avatar
  Subscribe  
Notify of