Loading Posts...

No filter: як естетичні методики конкурують з фотошопом і додатком facetune

Хочете виглядати краще, але при цьому залишатися собою? Сучасні естетисти знають, що вам запропонувати.

В кінці 2018 року Кьяра Ферраньі з’явилася на обкладинці, при створенні якої не використовувався фотошоп. Прагнення до чесної краси – один з культурних маркерів нашої епохи. Після буму инстаграмных фільтрів і жорсткого контуринга, який виглядає природно хіба що на фото, ми поступово приходимо до того, що краса повинна бути реальною. Нікому не хочеться зустрічати на вулиці своїх передплатників і чути «а в житті ви виглядаєте зовсім інакше». Бути поліпшеною версією себе – одне із завдань сучасних дівчат. Реально вдосконалюватися непомітно для оточуючих і вписуються уколи краси в канони природності — про можливості сучасних естетичних методик розповідає фахівець antiage-медицини, лікар-дерматокосметолог Андрій Ваганов-Дашков.

No filter: як естетичні методики конкурують з фотошопом і додатком facetune

Щоб вирівняти поверхню шкіри, замість функції «розгладити» — пілінги і фракційне омолодження

Зрозуміло, попереджати вікові зміни логічніше і простіше, ніж справлятися з їх наслідками у вигляді зморшок і заломів. Але і видимість вже сформованих зморшок можна зменшити, причому істотно. Часто на селфи навіть молоді дівчата розгладжують перші зморшки в зоні міжбрів’я або навколо очей, які стають особливо помітними в літній період. У цьому віці причина криється в недостатньому зволоженні шкіри і гіперкератозі, коли рогові клітини накопичуються на поверхні шкіри, що призводить до її сухості і тьмяності особи. Це той випадок, коли проблему можна вирішити, відкоригувавши систему домашнього догляду і посиливши її сонцезахисним засобом, а також призначивши курс поверхневих пілінгів. Наприклад, молочна кислота володіє м’яким кератолітичним і одночасно зволожуючим ефектом. Це ідеальний компонент для «старту». Чим старше пацієнт і глибше зморшки, тим більш потужні формули підключаються. Вже з 30 років рекомендований ретинол — в якості компонента щоденної beauty-рутини або в складі курсів пілінгу. З часом лікар може призначити і серединні пілінги на основі трихлороцтової кислоти або фракційне омолодження. Суть останньої — у стимуляції синтезу власного колагену, за рахунок чого значно ущільнюється дерма, шкіра стає більш пружною, а зморшки менш помітними. А якщо, наприклад, з глибокими горизонтальними зморшками на лобі не справляється знімає спазм м’язів нейропротеин, його доповнюють філерами, які вводяться під залом і «виштовхують» його зсередини.

No filter: як естетичні методики конкурують з фотошопом і додатком facetune

Проти кіл під очима замість функції ” тон — – ін’єкції біоревіталізантів і філерів

Круги під очима — друга за популярністю естетична проблема, яку прийнято вирішувати за допомогою фотошопу. Причому багато хто навіть не замислюються про її причини, а причин може бути кілька. Крихкість судин і порушення венозного відтоку призводить до формування «синців». Схильність організму накопичувати рідину провокує набряклість, і при невдалому освітленні під очима з’являються тіні. Цей ефект може посилювати також гіперпігментація, яка часто з’являється в зазначеній області, адже тут дуже тонка шкіра, більше схильна до фотостаріння. З віком або при різких перепадах ваги стоншується підшкірно-жирова клітковина і починає просідати так звана среднещечная зона. У таких випадках візуалізується носослізна борозна, через що очі виглядають втомленими. Наслідки всіх цих проблем візуально схожі між собою, але причини у них різні і, відповідно, різними можуть бути методики рішення. З судинними проблемами і порушенням мікроциркуляції добре справляються ін’єкції біоревіталізантів. При пігментації призначаються освітлюючі пілінги. А носослізну борозну можна заповнити за допомогою філерів.

No filter: як естетичні методики конкурують з фотошопом і додатком facetune

Щоб приховати почервоніння обличчя, замість функції «фільтри — остеопатія і IPL-технології

Приховати почервоніння обличчя, викликану крихкістю судин, застосувавши на фото теплий колірний фільтр-простіше простого. Коригувальні тональні засоби з зеленим подтоном теж добре працюють. Але якщо довгий час вирішувати тільки візуальне прояв цієї проблеми, з часом вона може розвинутися в купероз. А «замалювати» сіточку судин на крилах носа і щоках вже складніше, я навіть не кажу про те, що ситуація може погіршитися. В даному випадку необхідний цілий комплекс заходів. Наприклад, часто схильність до почервоніння обличчя виникає через остеохондроз. Досвідчений естетист може визначити це по ряду зовнішніх ознак і направити на консультацію до остеопату. Крім того, важливо пити сосудоукрепляющим препарати і щодня користуватися засобами з SPF-фільтрами: вплив ультрафіолету сприяє розширенню і травматизації судин. Мезотерапія і біоревіталізанти з вітамінними комплексами також дуже добре зарекомендували себе в справі зміцнення стінок судин. До речі, багато хто побоюється застосовувати ретинол і вітамін С при розширених капілярах, щоб додатково не травмувати їх. Але ці компоненти, навпаки, є необхідною частиною beauty-рутини. Ретинол стимулює регенерацію клітин і сприяє ущільненню дерми, за рахунок чого судини в майбутньому будуть менш помітні. Вітамін С має зміцнюючу дію, просто потрібно вибирати його чисті стабілізовані форми. А вже з видимою судинної сіточкою справляються апарати, що працюють за методикою інтенсивного імпульсного світла (IPL): їх дія викликає коагуляцію вже пошкоджених судин і сприяє звуженню здорових.

No filter: як естетичні методики конкурують з фотошопом і додатком facetune

Для усунення акне і пост-акне замість функції «латочка» — ретинол і блакитне світло

Одним з самих ефективних методів терапії акне, особливо вікового, на сьогоднішній день вважається застосування ретиноїдів. Їх здатність оновлювати шкіру, стираючи рубці і пост-акне, звужуючи пори, а також антибактеріальні властивості високо цінуються косметологами і эстетистами. Доповнити дію ретиноїдів і в деякому випадку навіть замістити їх здатна терапія блакитним світлом. Ця методика хороша тим, що діє спільно з імунною системою організму і спрямована на скорочення числа бактерій Propionibacteriun acnes. При цьому не порушується цілісність шкірних покривів і баланс мікрофлори, не підвищується фоточутливість шкіри, а сама процедура не потребує реабілітації, не викликає почервоніння і може проводитися навіть через день. Саме динамічна фототерапія здатна вивести в стан ремісії навіть дуже складні випадки акне. Крім блакитного світла, застосовуються також червоний, зелений і помаранчевий світло. Американські косметологи вважають, що за LED-терапією майбутнє.

No filter: як естетичні методики конкурують з фотошопом і додатком facetune

Для корекції носа: замість функції «форма» — ін’єкції філерів і нейропротеїну

Вдосконаленням обсягу і контуру губ сьогодні складно когось здивувати. Але я б хотів поговорити про можливості контурної пластики в корекції форми носа. Грамотно зроблені ін’єкції філлеров здатні візуально зробити ніс менше і акуратніше, врівноважити горбочок або викривлену носову перегородку і навіть підняти його кінчик (для цього препарат вводиться в ділянку над губою). Ще часто буває, що через особливості посмішки з віком кінчик носа починає нависати над верхньою губою. У таких випадках допомагають ін’єкції нейропротеїну, який блокує дисгармонійну міміку. Всі ці процедури безболісні (філери містять лідокаїн та вводяться з допомогою канюлею для мінімальної травматизації) і згодом не потребують реабілітації. Тому випадати з соціального життя не доведеться. Але треба сказати, що у таких випадках необхідно працювати з фахівцем, який досить давно і добре вас знає, мав можливість вивчити особливості вашого обличчя і міміки.  Можливості естетистів в наші дні дуже великі, а їх завдання на кшталт роботи скульпторів. Так що дуже важливо, щоб ваші уявлення про прекрасне збігалися.

anna777

Автор не додав іинформацію про себе

Отправить ответ

Войти с помощью: 
avatar
  Subscribe  
Notify of