Loading Posts...

Неон: beauty-тренд року, від якого зірки без розуму

На зміну нюду і пастельним відтінкам

Тренди — це своєрідний маятник: на зміну одному приходить його абсолютна протилежність. Якщо в минулому році був модний nude-макіяж і всі пастельні відтінки, то в цьому домінує неон. Багато трендсеттери вже впровадили його в свій образ, а значить, він стане одним з ключових beauty-акцентів цього року.

Неон: beauty-тренд року, від якого зірки без розумуInstagram/ladygaga

Неон: beauty-тренд року, від якого зірки без розумуInstagram/kyliejenner

Неон: beauty-тренд року, від якого зірки без розумуInstagram/cardib

Якщо ви не готові до тотального перетворення, а яскравий колір волосся вважаєте занадто радикальним, випробуйте неон хоча б в макіяжі. Використовуйте його на повіках, малюючи акуратні стрілки або підкресліть губи, залишивши очі недоторканими. Зробіть make up в одному кольорі або декількох близьких відтінках.

Неон: beauty-тренд року, від якого зірки без розумуInstagram/rihanna

Стрілки або помада неонових квітів відмінно виглядають в поєднанні з одягом такого ж відтінку. Багато дизайнери представили в своїх колекціях яскраві речі, а Белла Хадід вже показала, як їх носити. Ще один прекрасний варіант — соковитий макіяж в парі з речами класичних відтінків: бежевим, коричневим, чорним і білим. А якщо ви готові до модних експериментів, то неон можна поєднувати навіть з принтом анималье. Головне — не переборщити і використовувати тільки один помітний відтінок, дозволяючи йому залучати все увагу.

Неон: beauty-тренд року, від якого зірки без розумуInstagram/maryphillips

anna777

Автор не додав іинформацію про себе

Отправить ответ

Войти с помощью: 
avatar
  Subscribe  
Notify of