Loading Posts...

«Моя головна мантра проти старіння – це прийняття», – Демі Мур

Актриса розповіла про своє філософське ставлення до віку

У минулі вихідні В Нью-Йорку Гвінет Пелтроу організувала саміт, присвячений здоровому способу життя. Серед зіркових гостей заходу була і Демі Мур, яку останнім часом не часто можна побачити на публіці. Але, як повідомляє видання W Magazine, цього разу актриса охоче відповідала на запитання журналістів про вік, зовнішність і свою beauty-рутину.

«Моя головна мантра проти старіння – це прийняття», – Демі Мур зокрема, актриса зізналася, що не боїться старіти, так як спокійно сприймає цей природний процес.
< blockquote> ” все змінюється. Зараз моє тіло не в такій хорошій формі, як раніше, а стан шкіри тільки погіршується. Однак моя головна мантра на цей рік — прийняття», – розповіла вона.

Актриса поділилася своїм секретом молодості.

” в одній прекрасній книзі я прочитала, що коли ми хмуримося, злимося, ображаємося, відчуваємо біль або гіркоту, ми старіємо. Це не означає, що ми завжди повинні відчувати себе щасливими, ні. Просто потрібно намагатися не чіплятися за негатив, – впевнена зірка.

«Моя головна мантра проти старіння – це прийняття», – Демі Мур І хоча Демі регулярно вдається до послуг косметолога, головним принципом по догляду вона вважає помірність.

«Менше – це насправді більше, так як набагато легше здійснювати якісь щоденні процедури, якщо вони прості і легко здійснимі. І я точно вважаю, що краса починається зсередини. Ти можеш зробити зовні все, що завгодно, але якщо тобі щось не подобається, ти відчуваєш себе погано, то я не впевнена, що у всьому цьому є користь, – підкреслила Мур.

«Моя головна мантра проти старіння – це прийняття», – Демі Мур

anna777

Автор не додав іинформацію про себе

Отправить ответ

Войти с помощью: 
avatar
  Subscribe  
Notify of