Для фотосесії був запрошений відомий fashion-фотограф Касс Бьорд

Вже восени цього року Pandora представить глобальну кампанію до випуску нової колекції, обличчям якої стане Міллі Боббі Браун. Актриса була двічі номінована на Еммі, а також відома тим, що є наймолодшим послом доброї волі UNICEF.

З брендом Pandora актриса підписала контракт на два роки для промо нової колекції.

«Я неймовірно рада співпраці з Pandora, так як є давньою прихильницею бренду. Мені дуже близька ідея розповіді власної історії за допомогою прикрас, а також можливість підкреслювати свою індивідуальність і самовираження», — говорить Міллі Боббі Браун.

для фотосесії був запрошений відомий fashion-фотограф Касс Бьорд, а сама зйомка проходила в квартирі Міллі, яку вона орендує в Атланті, штат Джорджія. На знімках акторка постає в образі casual, а надіті на неї комбінації виробів Pandora, відображають її внутрішній світ, адже вона зібрала їх власноруч, грунтуючись на своїх захопленнях. Також, буде випущений ролик з фотозйомки Міллі для Pandora, в якому ми дізнаємося історії, що зв’язують актрису з кожним з прикрас.

«Міллі Боббі Браун є ідеальним амбасадором нового покоління прикрас Pandora, які закликають всіх молодих дівчат до самовираження. Енергійний і індивідуальний підхід Міллі до вибору прикрас повністю збігається з баченням і креативністю бренду Pandora», — креативний директор Pandora Стівен Фейрчайлд.

Міллі Боббі Браун найбільш відома за роллю Одинадцять в серіалі Netflix «Дуже дивні справи». У 2019 році Міллі дебютує в кіно, знявшись у фільмі «Годзилла: Король монстрів». Вона стала наймолодшою персоною в списку найвпливовіших людей світу за версією журналу Time. Запуск кампанії Pandora призначений на жовтень 2019.

Отправить ответ

Войти с помощью: 
avatar
  Subscribe  
Notify of