Експериментувати можна сміливо починати вже!

Найчастіше ми роками ходимо з однією і тією ж формою нігтів ― будь то мигдалеподібна, квадратна чи кругла. Засновниця Art Nail NYC Сатайа Стоун впевнена, що не варто зациклюватися на чомусь одному і експериментувати як з формами, так і з самим дизайном.

Прямокутна форма

Довжина підходить для коротшого нігтя, щоб мінімізувати звуження. Головний міф, пов’язаний з короткими нігтями, ― не фарбувати їх темним лаком, оскільки він візуально укорочує ніготь ще більше. Але це не так. Хоча восени 2019 все одно краще вибирати більш яскраві відтінки.

https://www.instagram.com/p/BmmGIk4hg7f/

 

 

 

Овальна

Така форма більше підійде тим, у кого нігті середньої довжини і вузька нігтьова пластина. Для манікюру підійде абсолютної будь-який відтінок ― від яскравого до тілесного.

https://www.instagram.com/p/BqU09zMAqRL/

 

 

 

Кругла

Сама універсальна довжина, до якої найлегше звикнути. Від квадратної форми відрізняється тим, що по кутах нігті більш округлі. На неї ідеально лягає будь-який дизайн.

https://www.instagram.com/p/Bor2hB8hpdu/

 

 

 

Подовжена прямокутна форма

В цьому випадку ― чим довше, тим краще. Краще не вибирати темні відтінки, оскільки нігті в такому випадку будуть виглядати грубо. Жорсткі лінії компенсуйте світлими кольорами.

https://www.instagram.com/p/5GgLoonGtP/

 

 

 

Мигдалеподібна

Таку форму краще робити на нігті середньої довжини. Спробуйте спочатку загострені кінчики, а потім більш округлі. Найкраще покривати нігті нейтральними відтінками.

https://www.instagram.com/p/B0nyXcDBcZY/

 

 

 

< strong>Гострі

Колір менш важливий, ніж безпека, коли справа доходить до такого сміливого вибору. Тому краще не робити цю форму на занадто довгі нігті, щоб не зачепитися чим-небудь і не подряпати себе.

https://www.instagram.com/p/B052rXRheij/

Отправить ответ

Войти с помощью: 
avatar
  Subscribe  
Notify of