Loading Posts...

Як захистити шкіру від негативного впливу навколишнього середовища

Три кошти на кожен день для мешканок кам’яних джунглів

Днями в креативному просторі mOre марка Natura Bissé представила нову лінію догляду, яка захищає від негативного впливу навколишнього середовища – Diamond Cocoon.

Міжнародний тренер Daniela Couto розповіла про вплив на шкіру зовнішніх навколишніх факторів, таких як: ультрафіолетове випромінювання, важкі метали, гази, блакитне світло, яке випромінюється цифровими приладами.

Як захистити шкіру від негативного впливу навколишнього середовищаНавіть тоді, коли ви цього не бачите, ваша шкіра може це відчувати.

Як захистити шкіру від негативного впливу навколишнього середовищаНова лінія Diamond Cocoon вже представлена в Україні.

Diamond Cocoon Enzyme Cleanser глибоко очищає шкіру від забруднень і недосконалостей. Завдяки технології CaptureEX3 (розчиняє – схоплює – поглинає) танучий мус у формі гелю забезпечує потрійне очищаючу дію, завдяки чому зберігає шкіру зволоженою і дарує відчуття комфорту.

Як захистити шкіру від негативного впливу навколишнього середовищаВикористовуйте засіб ввечері перед постійними засобами по догляду за шкірою. Якщо ви живете в місцевості з високим рівнем забруднення, використовуйте його кожен день. При середньому або низькому рівні забруднення – один або два рази на тиждень, чергуючи з іншими очисними засобами. Не містить спирту, масел і парабенів.

Зміцнюючий концентрат Diamond Cocoon Skin Booster дарує силу вашій шкірі завдяки унікальній пребиотической формулою, яка забезпечує антиоксидантний захист, сприяючи збільшенню кількості мікроорганізмів (мікрофлори), необхідних вашій шкірі для її сили і краси.

Як захистити шкіру від негативного впливу навколишнього середовищащоранку змішуйте 3 натискання концентрату з такою ж кількістю засоби по догляду за шкірою і нанесіть на обличчя, шию і зону декольте. Не містить спирту, масел і парабенів.

Захищає міст Diamond Cocoon Ultimate Shield огортає шкіру невидимою вуаллю, яка запобігає негативний вплив навколишнього середовища і блакитного світла. Завдяки легкому ліфтинг ефекту, шкіра буде залишатися зволоженою, свіжою і сяючою протягом усього дня.

Як захистити шкіру від негативного впливу навколишнього середовищащоранку наносите засіб поверх основного крему, сонцезахисного крему або навіть макіяжу, розпилюючи його на відстані близько 15-20 див. Можна повторно наносити протягом дня у разі необхідності. Не містить спирту, масел і парабенів.

Як захистити шкіру від негативного впливу навколишнього середовища

anna777

Автор не додав іинформацію про себе

Отправить ответ

Войти с помощью: 
avatar
  Subscribe  
Notify of