Loading Posts...

Як зняти гель лак в домашніх умовах

Так, щоб після цього залишитися з нігтями

Якщо у вас виникла необхідність зняти гель лак в домашніх умовах, не записуючись до майстра манікюру – не панікуйте. Знаючи кілька лайфхаків, цей нескладно зробити і при цьому не пошкодити нігтьову пластину.

Для того, щоб зняти гель лак, вам знадобляться:

  1. ножиці
  2. ватні диски
  3. засіб для зняття лаку з ацетоном
  4. пилочка для нігтів
  5. живильний крем для рук
  6. фольга

https://www.instagram.com/p/BvuDjDPgIq6/

Для початку спиляєте пилкою як можна товстий шар покриття – це скоротить час зняття гель лаку за рахунок кращого проникнення ацетону.

після цього виріжте з ватних дисків овали які більш-менш точно повторюють форму нігтьової пластини. Це момент безпеки, а не естетики: бажано, щоб засіб з ацетоном було в мінімальному контакті з шкірою і кутикулою щоб уникнути подразнення і сухості.

Перед тим, як почати зняття гель лаку, щедро нанесіть на шкіру навколо нігтів щільний, живильний крем для рук (підійде також body butter) – так ви захистите її від пересихання.

https://www.instagram.com/p/Bva6xrTnl_e/

змочіть ватяні овали рідиною для зняття лаку з ацетоном, покладіть їх поверх нігтьових пластин, а поверх замотайте фольгою, щоб уникнути висихання.

Почекайте 15-20 хвилин, не рухаючи конструкцію з фольгою і ватою. Після закінчення часу Коли стягніть з пальців фольгу і вату — гель лак повинен зійти разом з ними. Якщо він все ще тримається, акуратно подденьте гель апельсиновою паличкою і приберіть з нігтя.

anna777

Автор не додав іинформацію про себе

Отправить ответ

Войти с помощью: 
avatar
  Subscribe  
Notify of